Příspěvky v rubrice: Ano šéfe

Na koupališti Jeseník – restaurace

Jesenická nemocnice, spol. s r.o.

JESENICKÁ NEMOCNICE, spol. s r. o. je soukromá obchodní společnost, která je majitelem a provozovatelem nemocnice v Jeseníku.

Tato nemocnice poskytuje lůžkovou i ambulantní odbornou péči v základních oborech, včetně péče stomatologické a služby praktického lékaře v Jeseníku. Navíc poskytuje služby zdravotnického komplementu i pro jiná zdravotnická zařízení a soukromé praktické či ambulantní lékaře (např. laboratorní nebo RTG vyšetření apod.). Nemocnice je zdravotnickým zařízením základního typu se 133 lůžky pro spádovou oblast 40 tis. obyvatel bývalého okresu Jeseník. Jiné lůžkové zdravotnické zařízení v tomto okrese není.
Dne 29. ledna 2003 obdržela JESENICKÁ NEMOCNICE, spol. s r.o. certifikát kvality ISO 9001.
JESENICKÁ NEMOCNICE, spol. s r.o. je smluvním partnerem Všeobecné zdravotní pojišťovny a největších zaměstnaneckých pojišťoven, působících na území ČR.

Cukrárna V Podloubí Jeseník

Pizzerie Pinocchio

Restaurace se nachází ve stylovém prostředí, kde si můžete vybrat nejen z 32 druhů pizzy, ale restaurace nabízí i italské těstoviny, zeleninové saláty, jídla na grilu a vše je doplněno o sortiment moravských vín. Také si zde můžete pochutnat na tradiční rakouské kávě NABER KAFFEE

Penzion Restaurant Laguna

Nabídka celoročního ubytování a rekreace v penzionu s kapacitou pro 18 osob v 6 pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením a dřevěným nábytkem. Penzion se nachází přímo v městě Jeseník. Kromě rodinné rekreace, ubytování a stravování nabízíme možnost pořádání kurzů, školení a rodinných oslav.

EL CHORRO bar

Minipivovar Jeseník

Přijďte se podívat do nové hospůdky spojené s Minipivovarem Jeseník. Příjemné nekuřácké prostředí dýchající historií a láskou k pivu.

Pivo v našem minipivovaru je vyráběno klasickou technologií, to znamená, že nepoužíváme žádné extrakty ani urychlovací procesy.

Přesvědčte se sami.