Příspěvky v rubrice: Restaurace a bary

Na koupališti Jeseník – restaurace

Cukrárna V Podloubí Jeseník

Pizzerie Pinocchio

Restaurace se nachází ve stylovém prostředí, kde si můžete vybrat nejen z 32 druhů pizzy, ale restaurace nabízí i italské těstoviny, zeleninové saláty, jídla na grilu a vše je doplněno o sortiment moravských vín. Také si zde můžete pochutnat na tradiční rakouské kávě NABER KAFFEE

Penzion Restaurant Laguna

Nabídka celoročního ubytování a rekreace v penzionu s kapacitou pro 18 osob v 6 pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením a dřevěným nábytkem. Penzion se nachází přímo v městě Jeseník. Kromě rodinné rekreace, ubytování a stravování nabízíme možnost pořádání kurzů, školení a rodinných oslav.

EL CHORRO bar

Minipivovar Jeseník

Přijďte se podívat do nové hospůdky spojené s Minipivovarem Jeseník. Příjemné nekuřácké prostředí dýchající historií a láskou k pivu.

Pivo v našem minipivovaru je vyráběno klasickou technologií, to znamená, že nepoužíváme žádné extrakty ani urychlovací procesy.

Přesvědčte se sami.

Restaurace U Radnice

Provoz restaurace s nabídkou snídaní, hotových jídel a nápojů. K dispozici je 60 míst, letní terasa a zimní zahrada. Nabízíme možnost pořádání oslav. Do naší nabídky patří snídaně, studené či teplé předkrmy, polévky a pokrmy z kuřecího masa.