Příspěvky v rubrice: Služby

Jesenická nemocnice, spol. s r.o.

JESENICKÁ NEMOCNICE, spol. s r. o. je soukromá obchodní společnost, která je majitelem a provozovatelem nemocnice v Jeseníku.

Tato nemocnice poskytuje lůžkovou i ambulantní odbornou péči v základních oborech, včetně péče stomatologické a služby praktického lékaře v Jeseníku. Navíc poskytuje služby zdravotnického komplementu i pro jiná zdravotnická zařízení a soukromé praktické či ambulantní lékaře (např. laboratorní nebo RTG vyšetření apod.). Nemocnice je zdravotnickým zařízením základního typu se 133 lůžky pro spádovou oblast 40 tis. obyvatel bývalého okresu Jeseník. Jiné lůžkové zdravotnické zařízení v tomto okrese není.
Dne 29. ledna 2003 obdržela JESENICKÁ NEMOCNICE, spol. s r.o. certifikát kvality ISO 9001.
JESENICKÁ NEMOCNICE, spol. s r.o. je smluvním partnerem Všeobecné zdravotní pojišťovny a největších zaměstnaneckých pojišťoven, působících na území ČR.

IC Jesenicka

Informační centrum Jesenicka:

Prodej suvenýrů a upomínkových předmětů z Jesenicka

Prodej vstupenek na kulturní a sportovní akce na Jesenicku a v celé ČR (ticketportály)

Propagace regionálních subjektů v cestovním ruchu (ubytování, služby)

 

Jesenické noviny on-line

Naším záměrem je vytvořit pro náš region moderní nestranné informační médium 21. století, které Vám bude denně přinášet čerstvé reportážní zprávy a zajímavé aktuality z našeho regionu.

Instalatérství – STAVMONT

Služby, dodávka a montáž ústředního topení, vodoinstalace (instalatéři, instalatérství), plynoinstalace, dodávka kotelen na klíč, dodávka projektové dokumentace, prodej vodoinstalačního materiálu včetně kotlů ÚT, voda-topení-plyn, montáže rozvodů (voda-topení-plyn), prodej dlažby a keramických obkladů, instalatérský materiál

Kadeřnictví Chicago villa

Kadeřnictví

dámské – pánské – dětské

i bez objednání / objednávky na jakýkoliv čas

dárkové poukazy – 200 Kč / 300 Kč / 400 Kč / 500 Kč

Kosmetický salón

manikůra, pedikůra, masáže, prodlužování řas a mnoho dalšího

Technické služby Jeseník

Technické služby Jeseník a.s je prosperující společnost regionálního významu, která zajišťuje mnoho služeb nejen pro Jeseník, ale také pro většinu měst a obcí regionu. Roční obrat činí cca 110 mil. Kč

OK TAXI Jeseník

Zde se nedočtete jak bývá zvykem, že jsme ‚‚největší – nejlevnější – nejrychlejší – nejskvělejší – nejchytřejší – nejkrásnější atd. atd.“ :)

Vyzkoušejte nás a svůj názor si udělejte sami. Věříme, že se poté stanete věrnými členy naší velké rodiny spokojených zákazníků.