Příspěvky v rubrice: Inzerce

INZERCE – Prodám pozemek – stavební parcela

Nabízím k prodeji stavební pozemek v katastrálním území Česká Ves, parcelní číslo 2439/1, druh pozemku trvalý travní porost, výměra 9.600 m2.

JARO  2021  –  řez ovocných dřevin –  práce dle dohody   –   JURA   777 561 250

Modulové domy z Warexu jako nová šance na kvalitní bydlení

Snažíme se, aby modulové domy z Jeseníku opět pomáhaly, kde je to zapotřebí. Společnost Warex, která je vyrábí ve svých závodech v Jeseníku a Javorníku, má zájem o účast při obnově nechvalně známého sídliště Chánov.

MARKY SPORT – Dresy fotbalové reprezentace aneb jak šel čas

Připravili jsme pro vás historický exkurz, ve kterém se budeme věnovat dresům fotbalové reprezentace ČR. Téma jsme si vybrali nejen pro kontroverzi, kterou vyvolaly podivně zelené dresy, ve kterých budou naši hráči nastupovat ve venkovních utkáních. Důvodů je mnohem více, mj. i to, že zub času měl na vzhled dresů nemalý vliv. Pojďme se tedy na vývoj dresů podívat.

INZERCE – Nabízím péči o vaše rodiče v domácím prostředí

Nabízím péči o vaše rodiče v domácím prostředí. Ráda pomohu s úklidem, vařením, nákupem nebo doprovodím k lékaři. Mám certifikát sociál. pracovníka a dlouholeté zkušenosti s pečováním o seniory a děti.
Péče může být střídavá nebo mohu denně docházet. Odměna dohodou.
Prosím nabídněte. Jitka tel. 731 032 900, nebo 725 040 545.

Kocouří inzerát

Jsme dva čistotní, mazliví a veselí kocourci, říkají nám Max a Moric. Máme právě tři měsíce a tak můžeme jít do světa k hodným lidem, budete to třeba Vy?

Pokud ano, ozvěte se naší paničce na číslo 723 547 849, jistě se domluvíte!

Na Červenohorském sedle se uskuteční konference na téma budování internetu

Konference na aktuální téma Budování infrastruktury internetového připojení se uskuteční v pátek 25. října v prostorách Hotelu Červenohorské sedlo.