Příspěvky v rubrice: Akce, výlet, zábava

Další úspěch basketbalové přípravky

Po domácím turnaji, výjezdu do Mohelnice a do polského Prudniku tentokrát otestoval jesenický basketbalový potěr i vzdálenější soupeře. Pozvánka na turnaj do Přelouče byla šancí potkat se s východočeskými talenty a poměřit síly s týmy Náchoda, Vysoké nad Labem a domácí Přeloučí.

V Jeseníku se rozdávaly první body do Rock Point Českého poháru v boulderingu

Jeseník byl o víkendu svědkem napínavých soubojů našich nejlepších lezců na boulderingové stěně. Celkem 189 závodníků se sjelo do Městské sportovní haly v Jeseníku v rámci 1. kola Rock Point Českého poháru v boulderingu 2019 organizovaného Českým horolezeckým svazem. Úspěch nakonec slavili Jakub Konečný v mužské kategorii a Eliška Adamovská mezi ženami.

Svatopluk Sekanina oceněn za celoživotní přínos městu v oblasti sportu

Na zasedání zastupitelstva města obdržel Svatopluk Sekanina st. ocenění za dlouholetou práci v oblasti sportu, výchovy mládeže a propagaci města Jeseník. Za jeho dlouholetou práci mu děkujeme a přejeme mnoho dalších vychovaných sportovních talentů.

13. Masopust obce Vápenná

KDY: 2.3. 2019,   od 15:00 Hod – do rána

KDE: Vápenná

CO:  Pastva pro oči, pro duši a nakonec i pro žaludek. To byl sobotní, 13. Masopust obce Vápenná.

Fotogalerie bez komentáře: foto – jf

Sportovcem roku 2018 okresu Jeseník se stala bikrosařka Romana Labounková

Okresní sdružení České unie sportu Jeseník a město Jeseník ve spolupráci s agenturou SPORT ACTION s.r.o. zabezpečilo v úterý dne 26. února 2019 vyhlášení ankety „Nejlepší sportovec okresu Jeseník za rok 2018“.

Jesenický muzikant Ondra Kozák organizuje 14.3.2019 druhý pořad s názvem “Mezi strunami”. Jeho hosty tentokrát bude starostka města Jeseník Zdeňka Blišťanová (talk show) a místní jazzový kytarista Josef Hanulík. Na závěr bude dán prostor všem přítomným muzikantům zapojit se do neformálního jam sessionu. Muzikanti, nástroje s sebou!