Příspěvky v rubrice: Akce, výlet, zábava

POZVÁNKA

POZVÁNKA

POZVÁNKA

TÝDEN PRO RODINU V JESENÍKU

V týdnu od 15. května do 21. května probíhá Týden pro rodinu v Jeseníku. Těšit se můžete na bohatou nabídku aktivit pro ty nejmenší i nejstarší. Celorepublikovou akci Týden pro rodinu pravidelně vyhlašuje Rodinný svaz ČR. Motto letošního 15. ročníku zní „Rodina – trvale udržitelný život“, jeho smyslem je přispět ke smíru a posílit vztahy v rodině.

POZVÁNKA

POZVÁNKA

PIETNÍ AKCE KE DNI VÍTĚZSTVÍ NA JESENICKU

Město Jeseník uctí památku obětí druhé světové války. Pietní akce se uskuteční v pondělí 8. května v 9.00 u památníku Obětem válek na hřbitově v Husově ulici. Zazní proslov starostky města Zdeňky Blišťanové a státní hymna v podání studentky ZUŠ Jeseník Terezy Blandové. Kytice květů ozdobí také hroby rudoarmějců a vojáka Jana Krejčího, pamětní desku kapitána M. M. Fedorčenka v Revoluční ulici a lesní hřbitov v Rudohoří.

TZ

TVOŘÍME JESENÍK 2023

V pondělí 1. května se spustilo předkládání návrhů do dalšího ročníku jesenického participativního rozpočtu s názvem Tvoříme Jeseník. Poslat své návrhy na využití celkem jednoho milionu korun, a přitom oživit město, můžete do 30. června 2023. Chybí vám něco ve vašem okolí? Přihlaste svůj nápad na www.tvorimejesenik.cz

POZVÁNKA

POZVÁNKA