Příspěvky v rubrice: Akce, výlet, zábava

FUTSAL – Gamaspol hraje doma a chce navázat na ligové výhry

V nové sezóně vyhráli jeseničtí futsalisté devět úvodních zápasu v řadě, v přípravě, v poháru i oba dosavadní ligové duely. Ve středu večer dostala vynikající bilance Gamaspolu trhlinu, když domácí tým prohrál se čtrnáctinásobným mistrem republiky a byl vyřazen z Poháru SFČR. Možnost pokusit se navrátit na vítěznou vlnu dostane Jeseník už dnes, k severomoravskému derby dorazí celek Baracuda Jakubčovice.

FUTSAL – Po roce se bude v Jeseníku zase tančit v rytmu samby 

Los čtvrtfinále letošního ročníku Poháru SFČR nebyl pro Jeseník přívětivý, do cesty mu znovu postavil obhájce pohárového vítězství. Ve středu 9.10.2019 tak přijede plně profesionální mnohonásobný Mistr ČR, pravidelný účastník futsalové Ligy mistrů, tým FK ERA-PACK Chrudim. Na soupisce historicky nejúspěšnějšího klubu českého futsalu figuruje několik Brazilců, několik tuzemských reprezentantů a další zahraniční legionáři, všichni dirigováni brazilským trenérem Condem.

Školáci opět změřili své síly v branném závodě ” Táhneme za jeden provaz”

Ranní déšť neodradil v pátek 27. září téměř 90 závodníků, kteří přijeli do Jeseníku změřit své síly. Branný závod „Táhneme za jeden provaz“ byl tentokrát určené pro starší žáky základních škol (6. – 9. třída).

SMETANOVY SADY SE DOČKAJÍ VĚTŠÍ PÉČE

Díky projektu Okresní hospodářské komory se Technickým službám Jeseník podařilo vytvořit pracovní místo pro posílení úklidu hlavního městského parku Smetanovy sady a přilehlého okolí.