Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Dívka zkolabovala po užití extáze a výběr z dalších lumpáren uplynulých dní

Agresivního mladíka policisté zajistili

V neděli 29. prosince 2019 přijali policisté na lince tísňového volání oznámení mladé ženy z Jeseníku o nevhodném a hrubém chování jejího bývalého přítele.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Tento týden kriminalisté zadrželi a obvinili 35letého „vařiče“ pervitinu. Obviněný muž měl v průběhu letošního roku vařit v bytě rodinného domu v Jeseníku pervitin. Drogu vyráběl z léků, které si sám obstarával v Polsku. V rámci domovní prohlídky kriminalisté zajistili kompletní varnu i se surovinami sloužícími k nelegální výrobě pervitinu.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Pátek 13. prosince nebyl moc šťastný pro 32letého muže z Jeseníku. Před 22 hodinou muže zastavili policisté v momentě, kdy projížděl s vozem zn. BMW po ul. Husova. Během lustrace policisté zjistili, že muž nemá za volantem, co pohledávat.

Okresní lumpárny uplynulých dní

V neděli 1. prosince přijali kolegové na lince 112 anonymní oznámení o uložení tří bomb na Jesenicku. Policistům se ve velmi krátké době podařilo zjistit, že na tísňovou linku volal 37letý muž z České Vsi.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Podezření ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání si vyslechl 22letý cizinec. Mladík ve čtvrtek 21. listopadu havaroval v Bělé pod Pradědem.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Obvinění ze spáchání přečinů krádeže a poškození cizí věci si vyslechl 19letý mladík. Ten se měl hned čtyřikrát vloupat nebo pokusit vloupat do firmy v Bílé Vodě. Svým jednáním poškodil věci za 6.100 Kč a odcizil 70 Kč.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Krádež motoru oznámil na policii 32letý muž z Mikulovic. Neznámý pachatel se na konci října vkradl na pozemek u rodinného domu a zamířil do nezajištěné stodoly.