Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Okresní lumpárny uplynulých dní

Hned dva dny, a to v úterý 8. a středu 9. června, mohli řidiči nákladních vozidel narazit na důkladnou policejní kontrolu. V těchto dnech totiž v Jeseníku proběhlo dopravně bezpečnostní opatření „Okružní křižovatka“. Policisté naváděli nákladní vozy na parkoviště u obchvatu Jeseníku.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Auto na střeše

K havárii osobního vozidla vyjížděli policisté v pátek 14. května krátce po poledni. Devětatřicetileté žena jela s vozem zn. Škoda Octavia ve směru od Javorníku na Bernartice.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Havárie se smrtelným zraněním

V neděli 25. dubna 2021 hodinu před půlnocí jsme na lince tísňového volání přijali oznámení o vážné havárii řidiče osobního vozidla, ke které došlo v katastru obce Velké Kunětice, na silnici č. II/455 mezi obcemi Strachovičky a Velké Kunětice.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

V sobotu v noci podnapilý za volantem

Ze svého nočního výletu se bude muset zodpovídat devatenáctiletý mladík, kterého policisté přistihli v sobotu 10. dubna 2021 o půl druhé v noci v Horních Heřmanicích podnapilého za volantem osobního vozidla.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Vandal zničil zastávku

Včera ráno se na nás obrátil starosta obce Stará Červená Voda, že někdo přes víkend poškodil autobusovou zastávku před kulturním domem. Hlídka na místě zjistila, že vandal rozbil dvě skleněné výplně čekárny, ulomil desku lavičky a poškodil dřevěnou vývěsku dobrovolných hasičů.

Okresní lumpárny uplynulých dní

V sobotu 20. února 2021 krátce před 21. hodinou jsme na integrovaném operačním středisku převzali informaci od ZZS Olomouckého kraje, o vyslání posádek záchranářů do Skorošic k ošetření osob, které měly utrpět zranění v souvislosti s požárem vzniklým v kotelně rodinného domu. Na místo ihned vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému.

Na Rejvíze se převrátil plně naložený kamion dřevem

V pondělí 1. března 2021 ráno jsme vyjížděli k dopravní nehodě u obce Starý Rejvíz. Řidič nákladního vozidla Volvo s přívěsem na místní komunikaci převážel téměř 50 tun dřevěné kulatiny.