Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Řidiči pozor! Stále je potřeba počítat s nešvary zimního počasí

Své o tom ví 39letý řidič, který v úterý 31. března 2020 ve dvě hodiny odpoledne havaroval s Octavií na silnici I/60, v úseku mezi Vápennou a Pomezím.

ZA NEDODRŽOVÁNÍ NAŘÍZENÍ VLÁDY PADLY PRVNÍ POKUTY

Stovky obyvatel v Jeseníku již zkontrolovaly hlídky městské policie, které se zaměřují na dodržování vládních nařízení v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu. Strážníci často reagovali i na podněty občanů, kteří upozorňovali na osoby bez ochrany dýchacích cest nebo na nepovolené shlukování osob. Přesto, že většina lidí nařízení dodržuje, padly již první pokuty.

Pacient okradl personál Jesenické nemocnice. Čeká ho přísný trest

“Odlehčit” jesenickým zdravotníkům chtěl 32letý pachatel. Bohužel to nebylo od práce, ale od peněz a dalších drobností.

NEZVLÁDNUTÉ PÁLENÍ KLESTÍ V JESENÍKU

Hasiči opětovně apelují na všechny: “Vypalováním nám opravdu zbytečně přidáváte práci v této “nelehké” době 😩🔥!

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Neznámý pachatel se vloupal do vozidla a způsobil škodu přes 100.000 Kč. Vloupání na policii oznámil 39letý muž. Vůz zn. VW měl zaparkovaný v Mikulovicích, část Široký Brod.

Úředníky přehlížené parkování v zákazu před základní školou potrestala “Vyšší moc”

V pátek 21. února dopoledne se v Jeseníku na ul. Boženy Němcové odehrála dopravní nehoda, při které byly poškozeny tři vozy.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Na kontrolu mládeže vyrazili policisté v pátek 14. února. Ve večerních hodinách zamířili do restaurací a nočních podniků, ve kterých by mladiství a nezletilí mohli požívat alkoholické nápoje.