Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Muž z Jesenicka několik let týral manželku

Jeseničtí kriminalisté obvinili 42letého muže z obce na Jesenicku ze spáchání zločinů týrání osoby žijící ve společném obydlí, ohrožování výchovy dítěte a přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Večer zakončil na záchytce

Krátce před sobotní půlnocí jsme přijali oznámení o podnapilém muži, který před jesenickým barem pobíhá zmateně kolem jiných lidí, opakovaně naráží do zdi a padá na zem…

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Motorka mu po kolizi shořela

V sobotu 9. září po půl třetí odpoledne došlo mezi obcemi Lipová Lázně a Vápenná k dopravní nehodě motocyklu Harley – Davidson. Podle zjištěných informací reagoval 49letý motorkář na před ním odbočující vozidlo náhlým bržděním, v důsledku čehož mu podklouzlo přední kolo motorky s následným pádem.

ZPRÁVA O UZAVŘENÍ HRANIC JE FALEŠNÁ aneb „RYCHLE NEŽ TO SMAŽOU“

Policie České republiky upozorňuje, že se v posledních dnech na sociálních sítích šíří nepodložené a především nepravdivé informace o tom, že by měli policisté v dohledné době uzavřít na Jesenicku místa určená pro malý pohraniční styk s Polskem…

OKRESNÍ LUMPÁRNY A KARAMBOLY UPLYNULÝCH DNÍ

Jedna zatáčka se stala během pár dnů osudnou několika řidičům

Jen za poslední tři dny řešili policisté dvě dopravní nehody, ke kterým došlo v téže zatáčce na silnici mezi obcemi Velké Kunětice a Vidnava.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Policisté přispěli k záchraně života

Neobyčejnou službu měla včera (21.7.) odpoledne policejní hlídka z Jeseníku, která v České Vsi kontrolovala vozidla a dohlížela na bezpečnost v silničním provozu. Krátce před 17:00 hodinou uslyšela od nedalekého domu hluk a vzápětí volání o pomoc.

UPOZORNĚNÍ NA PODOMNÍ ŘEMESLNÍKY

Policie České republiky upozorňuje občany, že na Jesenicku byly po čase opět zaznamenány aktivity „pokoutných řemeslníků“, kteří nabízí zejména starším lidem přímo v místě jejich bydliště výhodnou výměnu okapů a svodů. Po provedení prací si ale nebojí říct o vysokou finanční částku…

OKRESNÍ LUMPÁRNY A KARAMBOLY UPLYNULÝCH DNÍ

Našel dělostřelecký protitankový granát, Pokácel a odcizil vzrostlé duby, Po vjetí na nezpevněnou krajnici skončil s autem na střeše, Jízda po zadním jej přišla draho, Distribuovaly pervitin, teď jim hrozí až pět let za mřížemi, a další…

Policisté si posvítili na motorkáře

Během uplynulého víkendu bylo na Červenohorském sedle rušno. Akce BMW Motorrad 2023, která se konala v areálu Bělé pod Pradědem, část Filipovice, přilákala mnoho milovníků motocyklů. Bohužel i těch, co až tak nedodržují všechna pravidla silničního provozu.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Za volantem se zákazem řízení a pod vlivem alkoholu

V sobotu 13. května jsme krátce před půl desátou večer přijali oznámení od strážníků jesenické městské policie, že v ulicích Jeseníku zastavili řidiče osobního vozidla značky Fiat, který je pod vlivem alkoholu. Policisté zjistili, že čtyřiadvacetiletý řidič má platný zákaz řízení všech motorových vozidel. Během dechové zkoušky navíc policistům nadýchal přes dvě promile. Orientační zkouška na drogy u něj vyšla s negativním výsledkem. Řidič se následně podrobil lékařskému vyšetření, spojeného s odběrem biologického materiálu.