Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Okresní lumpárny uplynulých dní

Krádež motoru oznámil na policii 32letý muž z Mikulovic. Neznámý pachatel se na konci října vkradl na pozemek u rodinného domu a zamířil do nezajištěné stodoly.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Ze spáchání přečinu neoprávněného užívání cizí věci je podezřelý dosud neznámý pachatel, který se v Jeseníku zmocnil osobního vozidla. Vůz zn. Škoda Felicia zaparkoval jeho 51letý majitel u čerpací stanice v pátek 11. října dopoledne.

Jesenické klenotnictví navštívily straky

Video – Dvojice podezřelých mužů navštívila minulý týden jedno jesenické zlatnictví. Policisty na muže upozornila sama prodavačka, která v minulosti viděla reportáž o krádežích šperků.

Jeseničtí policisté vyšetřují dva požáry, ke kterým došlo tento víkend na Jesenicku

První požár byl nahlášen v sobotu 12. října v brzkých ranních hodinách v Javorníku. U vlakového nádraží začal hořet nákladní vůz zn. Volno. Při požáru došlo k totálnímu zničení vozu a poškození návěsu určeného k přepravě dřeva. Způsobená škoda je prozatím vyčíslena na 1 mil. Kč.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Policisté varují!!!

Nikomu neposkytujte údaje o svých platebních kartách. Dobře si zabezpečte svá hesla a přístupové kódy.

Jeseničtí policisté se od včerejšího dne (10.10.) zabývají okolnostmi podvodného jednání. Obrátili se na ně dva poškození, kterým z bankovních účtů zmizely nemalé finanční částky.

Z obchodníka s ojetými vozy se vyklubal virtuální podvodník. Mladík ze Zlatých Hor přišel o půl milionu korun

O 530.000 Kč přišel 22letý mladík ze Zlatých Hor. Pod vidinou výdělku a získání automobilu je poskytl podvodníkovi. S neznámý člověkem se seznámil před rokem na sociální síti Facebook. Podvodník měl údajně obchodovat s ojetými vozy. Mladíkovi nabídl, aby do jeho obchodu investoval 100.000 Kč, a slíbil mu dvacetiprocentní zhodnocení.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Vloupání do sklepní kóje oznámila na policii 59letá žena z Jeseníku. Neznámý pachatel se do společných prostor panelového domu dostal někdy v době od 5. srpna do 13. září.