Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Okresní lumpárny uplynulých dní

Kriminalisté Služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Jeseník zahájili v těchto dnech trestní stíhání dvou mužů ve věku 29 a 39let z Jesenicka.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Vše vyzradila silniční kontrola celníků

Sdělení obvinění z trestných činů výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání se v těchto dnech nevyhnul 40letý muž z Ostravy.

S “dvojkou v žíle” převálcoval ostrůvek v centru Jeseníku

K dopravní nehodě osobního vozidla vyjížděli policisté v úterý 13. října po osmé hodině večer. Padesátiletý řidič havaroval s vozem zn. Škoda Octavia na nám. Svobody v Jeseníku. Na rovném úseku najel na středový ochranný ostrůvek přechodu pro chodce a poškodil zde betonové obrubníky a plastový stojan s dopravní značkou.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Pátrací akce po pacientovi, který utekl, bylo úspěšné. Vypátrali ho polští kolegové.

V pondělí 21. 9. 2020, krátce před třináctou hodinou, přijali policisté na linku 158 oznámení o útěku 21letého pacienta z nemocničního zařízení v obci na Jesenicku, nacházejícího se blízko hranic s Polskou republikou.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Nezodpovědný otec

Z trestného činu zanedbání povinné výživy je důvodně podezřelý 44letý muž z Javornicka, který podle prvotního šetření od května roku 2017 do současnosti včas a řádně nepřispívá na výživu své nezletilé dcery svěřené v současné době do pěstounské péče.

Policie si spolu s lesníky posvítila na motoristy v lese

Zda všichni návštěvníci lesů dodržují to, co mají, se jeli v neděli 13. září přesvědčit bezmála dvě desítky policistů společně s pracovníky lesní správy. Společné hlídky vyrazily zejména do oblasti Rychlebských hor v okolí Vápenné a Javorníku, které patří jak pod správu Lesů ČR, tak Arcibiskupských lesů a statků Olomouc. Při kontrolách se hlídky zaměřily především na neukázněné motoristy, kteří nerespektují zákaz vjezdu na lesní cesty či dokonce zákaz vjezdu přímo do lesa, přitom poškozují životní prostředí, plaší zvěř a zároveň ohrožují ostatní návštěvníky lesa.

MĚSTO POŽADUJE SANITKU. PRO PŘEVOZ PODNAPILÝCH OSOB NA ZÁCHYTKU DO OLOMOUCE

Téměř každý den vyjíždí městská policie k podnapilým osobám, jež narušují veřejný pořádek či budí pohoršení. S tím souvisí i vyšší počet odvozů těchto lidí na záchytku do Olomouce. Strážníci k jejich převozu využívají služební vůz, který však není k tomuto účelu příliš vhodný. Vedení města se proto obrátilo na Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje s žádostí o získání vyřazené sanitky.