Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

V sobotu v noci podnapilý za volantem

Ze svého nočního výletu se bude muset zodpovídat devatenáctiletý mladík, kterého policisté přistihli v sobotu 10. dubna 2021 o půl druhé v noci v Horních Heřmanicích podnapilého za volantem osobního vozidla.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Vandal zničil zastávku

Včera ráno se na nás obrátil starosta obce Stará Červená Voda, že někdo přes víkend poškodil autobusovou zastávku před kulturním domem. Hlídka na místě zjistila, že vandal rozbil dvě skleněné výplně čekárny, ulomil desku lavičky a poškodil dřevěnou vývěsku dobrovolných hasičů.

Okresní lumpárny uplynulých dní

V sobotu 20. února 2021 krátce před 21. hodinou jsme na integrovaném operačním středisku převzali informaci od ZZS Olomouckého kraje, o vyslání posádek záchranářů do Skorošic k ošetření osob, které měly utrpět zranění v souvislosti s požárem vzniklým v kotelně rodinného domu. Na místo ihned vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému.

Na Rejvíze se převrátil plně naložený kamion dřevem

V pondělí 1. března 2021 ráno jsme vyjížděli k dopravní nehodě u obce Starý Rejvíz. Řidič nákladního vozidla Volvo s přívěsem na místní komunikaci převážel téměř 50 tun dřevěné kulatiny.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

O sklizeň se postarali policisté

Sdělení obvinění z trestného činu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku si v těchto dnech vyslechla 36letá žena z Jesenicka, která se v období od poloviny března do poloviny září loňského roku věnovala pěstování konopí.

Policisté se zaměřili na bezohledné řidiče v Petříkově a na Ramzové

Zasněžené Jeseníky lákají milovníky zimních sportů k návštěvám oblíbených horských středisek, a ta pak zejména o víkendech praskají ve švech, alespoň co se parkovacích kapacit týče. Řidiči, kteří nerespektují pravidla silničního provozu a parkují svá vozidla, kde se jim zlíbí, svým liknavým přístupem působí nemalé komplikace v dopravě nejen místním, znesnadňují práci vozidlům zimní údržby, ale mnohdy také brání plynulému průjezdu vozidel s právem přednostní jízdy.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Před jízdou notně popil

Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je důvodně podezřelý 48letý muž z Jesenicka. V sobotu 9. ledna 2021 odpoledne v silně podnapilém stavu projížděl Javorníkem.