Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

JESENIČTÍ STRÁŽNÍCÍ ZABAVUJÍ ALKOHOL

Téměř každý den vyjíždí strážníci Městské policie Jeseník k podnapilým osobám, jež narušují veřejný pořádek či budí veřejné pohoršení. Situacím s popíjením alkoholu na veřejnosti se snaží předcházet preventivní činností přímo v terénu, která však připomíná boj s větrnými mlýny. Od konce června 2020 do konce dubna letošního roku odebrali již 187 lahví alkoholu…

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Pod vlivem auto neukočíroval

Včera dopoledne se stala dopravní nehoda v obci Horní Hoštice. Řidič vozidla BMW jel ve směru od polských hranic a u jednoho z místních domů v uvedené obci nepřizpůsobil rychlost a v levotočivé zatáčce dostal smyk.

Bezpečnostní akce „Hranice 2022“ odhalila mimo jiné jednoho řidiče pod vlivem kokainu

Důkladnou kontrolou prošlo velké množství řidičů, kteří v pátek 22. dubna překračovali na Jesenicku státní hranici do Polska.

Na kontrolu rybářů vyrazili společně policisté a rybářská stráž

V neděli 24. dubna dopoledne zkontrolovali návštěvníky rybníků u Javorníku a Uhelné. Na tuto činnost vyšlo ideální počasí.

Policisté se při dopravních kontrolách zaměřili i na neplatiče pokut

Na nedoplatky z pravomocně uložených pokut se zaměřili ve čtvrtek 21. dubna jeseničtí policisté ve spolupráci s pracovníky Celního úřadu Olomouckého kraje.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání je důvodně podezřelý 48letý muž. Toho ve čtvrtek 24. března kontrolovali policisté v Jeseníku na ul. U Bělidla.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Ve středu 16. února před šestou hodinou ráno jel 59letý řidič s osobním vozidlem Škoda Octavia po silnici II/453 od Jeseníku směrem na Rejvíz.

PRCHAJÍCÍHO NÁSILNÍKA V CENTRU JESENÍKU ZASTAVILA AŽ STŘELBA

Otřesný zážitek má za sebou dvaačtyřicetiletá žena, která je v místních lázních na léčebném pobytu se svými dětmi. Při večerní procházce ji fyzicky napadl muž, kterého naštěstí brzy po činu dopadli strážníci Městské policie Jeseník. Díky rychlé a kvalitní práci strážníků bude tento u nás naprosto ojedinělý případ násilného činu brzy uzavřen…

Okresní karamboly uplynulých dní

V neděli 6. února dopoledne vyjížděli jeseničtí dopravní policisté k nehodě osobního vozidla a autobusu na silnici I/44 směrem na Červenohorské sedlo.

Vyrazil na letních pneumatikách a „rozpáral“ superba o sněžný pluh

Ve čtvrtek 3. února po sedmé hodině ráno vyjížděli jeseničtí dopravní policisté do České Vsi ke střetu dvou vozidel.