Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

MĚSTO ŽÁDÁ VEŘEJNOST O POMOC!

U silnice ve směru na Rejvíz, přibližně 400 metrů od autobusové zastávky Jeseník, Dětřichov, konečná, byla po pravé straně objevena černá skládka. Máte-li jakékoliv informace, které by mohly napomoci zjistit původce této černé skládky, prosím, kontaktujte Odbor životního prostředí Městského úřadu Jeseník.

tz

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Cyklista narazil do vozidla

Blíží se prázdniny, a proto apelujeme na rodiče, aby dostatečně poučili své děti, jak správně jezdit na kole. 23.6. odpoledne jsme vyjížděli k dopravní nehodě mezi mladým cyklistou a osobním vozidlem na ulici Tyršova v Jeseníku.

Temná strana Jeseníku 2015 – 2024 rekapitulace

Až jedna facka, která prolétla sociálními sítěmi a dostala prostor i v hlavním vysílacím zpravodajském čase jedné z komerčních televizí, dokázala nadzvednout tu část těžkého kašmírového koberce, pod který se opět již léta špičkou levé nohy uklízí problémy spojené s bezdomovectvím a výtržnictvím v Jeseníku.

JESENICKÁ RADNICE 2024: „BEZDOMOVECTVÍ JE PROBLÉM, KTERÝ UMÍME ŘEŠIT JEN OMEZENĚ“

Bezdomovectví je problém, který trápí mnoho měst včetně Jeseníku. Přestože jsou možnosti řešení značně omezené, Jeseník se nevzdává a pokračuje ve snaze najít způsoby, jak situaci zlepšit. Vyžaduje to společné úsilí městského úřadu, policie, dalších organizací, ale i občanů…

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Pokutu 100 tisíc zaplatil na místě

V polovině letošního dubna jeseničtí policisté převzali od Olomouckého kraje moderní přenosnou váhu pro nízkorychlostní vážení nákladních vozidel.