Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Projel zahradou a “zaparkoval” o fasádu rodinného domu

V sobotu 8. června byly policisté přivoláni do Lipové – lázní k dopravní nehodě osobního vozidla.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Jeseničtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a porušování domovní svobody ve stadiu pokusu.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Řidičku pod vlivem alkoholu zastavili policisté v Jeseníku. V sobotu 25. května v brzkých ranních hodinách prováděli dohled nad silničním provozem. Na ul. U Kasáren zastavili vůz zn. Citroën C4 Picasso.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Jízdní kolo odcizil dosud neznámý pachatel v Jeseníku. Někdy v průběhu května se pachatel vloupal do sklepních prostor panelového domu. U jedné z kójí odstranil zámek a uvnitř odcizil pánské jízdní kolo zn. Author.

Okresní lumpárny uplynulých dní

K havárii mladé řidičky vyjížděli policisté v pátek 10. května do Žulové. Pětadvacetiletá žena jela směrem na Vápennou. Když projížděla pravotočivou zatáčkou, lekla se protijedoucího nákladního vozidla a strhla řízení vpravo.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Policejní komisař v těchto dnech sdělil podezření dvěma cizincům ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování. V neděli 5. května měli přijet do obce na Javornicku a prohledávat bytový dům.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Ve večerních hodinách 8. května prováděli policisté dohled nad silničním provozem. Po dvaadvacáté hodině zastavili na ul. Husova v Jeseníku vůz zn. Hodna Civic. Za volantem seděl 32letý muž, který se dobrovolně podrobil dechové zkoušce na alkohol.