Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Policisté opět dohlíželi na provoz přes Červenohorské sedlo

Dne 4. července 2020 v době od 09:00 hodin do 17:30 hodin proběhla na silnici I/44 v oblasti Červenohorského sedla dopravně bezpečnostní akce “MOTO-ČH SEDLO, červenec 2020”.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Bez řidičského oprávnění a také pod vlivem alkoholu usedla za volant 24letá žena. V pátek 12. června v noci během jízdy způsobila škodu za 41.000 Kč. S vozem zn. Volvo V50 jela ve Zlatých Horách po ul. Nerudova. Přitom narazila do zaparkovaného vozu zn. Audi A4 a o několik desítek metrů dál do poštovní schránky.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Podezření ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování si vyslechl 56letý muž. Na začátku května měl ve Zlatých Horách předjet jiné vozidlo a před ním prudce zabrzdit. Tím však incident nekončil.

Havárie pracovního stroje zastavila dopravu v Širokém Brodě

K havárii pracovního stroje vyjížděli policisté v pondělí 25. května do Mikulovic, část Široký Brod.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Jeseničtí policisté odhalili řidiče, kteří neměli za volantem co pohledávat

Policisté při silničních kontrolách na Jesenicku hned dva řidiče, u nichž orientační test na přítomnost omamných a psychotropních látek ukázal pozitivní hodnotu na látku amfetamin/metamfetamin.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Pernou noc zajistila policistům 53letá žena z Bruntálska, která přijela na návštěvu ke své rodině do Bernartic

Ve čtvrtek 30. dubna před půlnocí přijali policisté na lince 158 hovor od neznámé ženy. Ta policistům sdělila, že vypila Savo a umírá. Aniž by prozradila své jméno nebo místo odkud volá, žena hovor ukončila.

STRÁŽNÍCI SE ZAMĚŘÍ NA KONTEJNERY S TEXTILEM

Na jedné straně dobrá myšlenka, na straně druhé problémy. Řeč je o bílých kontejnerech na textil, do kterých lidé odkládají nepotřebné oblečení. Někteří jedinci však tyto sběrné nádoby vybírají. Co se jim nehodí, odhazují a nepořádek je pak terčem kritiky občanů. Okamžitému sjednání nápravy brání ale fakt, že kontejnery nepatří městu. V Jeseníku si na celou záležitost posvítí městská policie.