Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Během minulého týdne odchytili policisté na Jesenicku 15 řidičů pod vlivem alkoholu nebo drog. Jednu z řidiček ovlivněnou amfetaminem a marihuanou hned dva dny po sobě. Další dva řidiči odmítli s policisty úplně spolupracovat a odmítli jak dechovou zkoušku, tak test na drogy.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Náplně do tiskárny nedorazily

Včera se na policisty ve Zlatých Horách obrátil zaměstnanec místní organizace s tím, že se zřejmě stali obětí podvodu.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Seniorka chtěla zhodnotit peníze, nakonec přišla o desetitisíce

Ve čtvrtek 8. prosince se na policisty Obvodního oddělení Jeseník obrátila 78letá žena z Jesenicka s tím, že uvěřila internetovým podvodníkům, kteří ji připravili o nemalé peníze.

OZNÁMENÍ O MUŽI, KTERÝ MĚL LÁKAT DĚTI DO AUTA JSOU NEPRAVDIVÁ

Policisté územního odboru Jeseník přijali v tomto týdnu oznámení, že by se po Zlatohorsku měl pohybovat černý automobil značky BMW, jehož řidič měl lákat děti dovnitř vozu. Policisté Obvodního oddělení Zlaté Hory spolu s jesenickými kriminalisty v průběhu intenzivního prověřování dané záležitosti zjistili, že se oznámení nezakládá na pravdě…

Okresní karamboly a lumpárny uplynulých dní

Z diskotéky putoval rovnou na záchytku

V pátek 18. listopadu krátce před půlnocí jsme na linku 158 přijali oznámení o nevhodně se chovajícím muži, který měl napadat návštěvníky jesenické diskotéky.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Zloděj navštívil ski areál na Jesenicku

Dosud neznámý pachatel odcizil někdy od středy 19. října do včerejšího dne v jednom z lyžařských středisek na Jesenicku dva elektrické přívodní kabely, každý o délce 40 metrů a z volně odstavené sněžné rolby autobaterii. Svým jednáním tak způsobil škodu v předběžné výši téměř 40 000 korun.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

U Mikulovic havarovala řidička motokola

V pondělí 17. října okolo 13. hodiny vyjížděli policisté k dopravní nehodě řidičky motokola mezi obcemi Mikulovice a Velké Kunětice.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Za krádež hrozí recidivistovi až tři roky za mřížemi

Policisté Obvodního oddělení Zlaté Hory sdělili 26letému muži podezření ze spáchání přečinu krádeže. Policisté jej podezřívají z toho, že měl začátkem září během provozní doby odcizit z restaurace v obci na Zlatohorsku peněženku, takzvaný číšnický flek, umístěný v nezajištěném šuplíku pod barem.

Okresní lumpárny a karamboly uplynulých dní

Drogy jej mohou opět přivést za mříže

Jeseničtí kriminalisté obvinili 41letého muže z Jesenicka z přečinu výroby a držení předmětů k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu.

PEJSKAŘI, POZOR NA OTRÁVENÉ NÁVNADY V JESENÍKU!!!

Městská policie Jeseník oznamuje, že na ulici Klicperova došlo již k druhé otravě pejska. Strážnici apelují na pejskaře, aby byli při procházkách se svými čtyřnohými mazlíčky obezřetní. Prosíme všechny občany a návštěvníky, aby jakékoli podezřelé návnady neprodleně oznámili na tísňovou linku Policie ČR (158) nebo Městské policie Jeseník (156). Kvůli ochraně vlastního zdraví se návnady nedotýkejte.

tz (foto: ilustrační)