Příspěvky v rubrice: Sport

Při lovu Baracudy ždímal Gamaspol poslední zbytky sil

AC Gamaspol Jeseník – Baracuda Jakubčovice    5 : 3 ( 4 : 1 )

Před více než deseti lety spolu oba kluby sváděly několik sezón tuhé boje o čelo divizní tabulky. V současnosti se Jeseník svému soupeři výsledkově vzdálil, ovšem páteční večer to příliš nepotvrdil. Přesněji, nepotvrdily to dvě třetiny utkání, neboť úvodní část byla z pohledu domácích ještě v pořádku. V motoristické hantýrce by se dalo jednoduše konstatovat, že hráčům Gamaspolu „došla šťáva“ a to je asi nejvýstižnější možné zhodnocení dění na palubovce po větší část utkání.

FUTSAL – V poháru proti zdi Gamaspol nezklamal

AC Gamaspol Jeseník – FK ERA-PACK Chrudim    2 : 4 ( 0 : 2 )

Losování futsalového poháru České republiky si nadmíru oblíbilo zápas dvojice Jeseník Chrudim, v posledních sedmi sezonách svedlo tyto protivníky proti sobě hned čtyřikrát. V tomto období se žádní ze soupeřů nepotkali častěji. Kdo je v soubojích mnohonásobného Mistra ČR a klubu na pomezí první a druhé ligy jasným favoritem není potřeba připomínat.

FUTSAL – Gamaspol hraje doma a chce navázat na ligové výhry

V nové sezóně vyhráli jeseničtí futsalisté devět úvodních zápasu v řadě, v přípravě, v poháru i oba dosavadní ligové duely. Ve středu večer dostala vynikající bilance Gamaspolu trhlinu, když domácí tým prohrál se čtrnáctinásobným mistrem republiky a byl vyřazen z Poháru SFČR. Možnost pokusit se navrátit na vítěznou vlnu dostane Jeseník už dnes, k severomoravskému derby dorazí celek Baracuda Jakubčovice.

FUTSAL – Po roce se bude v Jeseníku zase tančit v rytmu samby 

Los čtvrtfinále letošního ročníku Poháru SFČR nebyl pro Jeseník přívětivý, do cesty mu znovu postavil obhájce pohárového vítězství. Ve středu 9.10.2019 tak přijede plně profesionální mnohonásobný Mistr ČR, pravidelný účastník futsalové Ligy mistrů, tým FK ERA-PACK Chrudim. Na soupisce historicky nejúspěšnějšího klubu českého futsalu figuruje několik Brazilců, několik tuzemských reprezentantů a další zahraniční legionáři, všichni dirigováni brazilským trenérem Condem.

FUTSAL: Gamaspol šel v premiéře pro body klidně a cílevědomě

AC Gamaspol Jeseník – FC Tango Hodonín B 6:2 (3:0)

Jednoznačná sebevědomá jízda bez jediného záchvěvu obav o plný bodový zisk, takto jednoduše lze shrnout vstup Jeseníku do druhé ligy východ. Hodonín „urval“ postup do nejvyšší soutěže zakoupením licence od Uherského Hradiště a bude mít jiné starosti než souboj rezervy na palubovce jednoho z favoritů soutěže. Přesto jihomoravané využili volného termínu ve VARTA futsal lize a přivezli sedm hráčů, kteří figurovali na soupisce v jejich posledním utkání v nejvyšší soutěži proti Liberci.

Na palubovce necháme všechny síly, říká juniorský reprezentant Jiří Mráz

V pátek večer dorazí do Jeseníku společně s nováčkem z Olomouce nejméně čitelný druholigový soupeř. První liga má reprezentační přestávku, Hodonín toho jistě využije a dorazí s posilami z A-týmu. Musí, protože v Jeseníku ho bude čekat pořádně nažhavená domácí družina a také natěšená tribuna stále ještě nové jesenické sportovní haly.

FUTSAL: AC Gamaspol Jeseník vstupuje do boje o nejvyšší soutěž

Šestým rokem se jeseničtí futsalisté drží v patnáctce nejlepších tuzemských klubů. Na prahu nové sezóny tak Gamaspol nemůže a ani nechce hledat rádoby pokorné výrazy v souvislosti s ambicemi klubu. Hrát zábavný ofenzivní futsal, podpořený kvalitní defenzívou a vyhrávat zápasy.