Příspěvky v rubrice: Sport

Jeseník oslavil Světový den jízdního kola stylově

Časovkou jednotlivců byl 3.června na Masarykově náměstí zahájen prestižní etapový cyklistický Závod Míru U23 Grand Prix Jeseníky. Předjezdcem nebyl nikdo jiný než Dominik Hašek. Trasa závodu vedla z Masarykova náměstí ulicemi Gogolova, Tyršova, Jaroslava Ježka, Dukelská, Poštovní, Dittersdorfova a přes Zámecké náměstí zpět k radnici, což znamenalo i značné omezení v dopravě.

Slavnostní otevření skateparku v Jeseníku

Skateboardisti, bikeři, milovníci in-line, BMX a koloběžek se konečně dočkali. Sezona v novém skateparku, který vznikl na místě toho původního v Šumperské ulici, bude slavnostně zahájena 1. června v 16:00 hodin, tedy na Mezinárodní den dětí. Do nového areálu je zvána široká veřejnost.

Inzerce – Taneční studio YESDANCE Jeseník zve na Zápis nových členů

NEJLEPŠÍ SPORTOVEC OKRESU JESENÍK ZA ROK 2020 – POSÍLEJTE SVÉ NÁVRHY

Okresní sdružení České unie sportu Jeseník vyhlašuje anketu „Nejlepší sportovec okresu Jeseník za rok 2020“.

Nedohraná, přesto zajímavá sezóna

Tak by se dal jednou větou zhodnotit letošní ročník basketbalové Prudnické NBA a účinkování jesenického týmu Yesbasket v ní. Už 24.ročník soutěže částečně provázely pořadatelské přešlapy, hlavně okolo systému playoff a jakmile byla tato nejasnost vyřešena, přišel nekompromisní koronavirus a ukončení rozehrané sezóny…

Finále mládeže ve sportovním lezení hostil Jeseník

Do Jeseníku se sjeli závodníci ve sportovním lezení do 14 let, aby změřili své síly v posledním závodě Českého poháru mládeže. Jesenická sportovní hala totiž hostila jeden ze závodů celého seriálu s názvem Jeseník CUP 2019.

Jeseníku se bude bojovat o poslední body v Českém poháru U14

Poslední zastávka lezců soutěžících v Českém poháru mládeže do 14 let v lezní na obtížnost se uskuteční v Jeseníku. V rámci závodu Jeseník CUP 2019 budou bojovat o finální body v rámci tohoto seriálu. V jesenické sportovní hale se sejde česká špička tohoto sportu v kategoriích do 10 let, do 12 let a do 14 let.