Ceník

Komerční inzerce je jediným zdrojem příjmu, který zabezpečuje chod naší redakce.

Nejsme a nikdy nebudeme vydržování žádnou z politických stran, hnutím, sektou, náboženstvím nebo kmotrem. Články redaktorů Jesenický novin on-line jsou necenzurovaným (pozor, v dobrém slova smyslu) svobodným vyjádřením jejich přesvědčení a nic na tom nezmění, zda aktér je, nebo není inzerentem našich internetových novin.

Výjimku tvoří tzv. PR články (placená reklama), které se nemusí shodovat s názorem redakce, ale ty jsou a vždy budou na konci textu označeny zkratkou „autor: PR“ – jsou zařazeny v rubrice „Inzerce, komerční“.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout a nepublikovat text nebo fotografie komerčního i nekomerčního charakteru – zejména v případě, pokud by zveřejněním došlo k porušení platných zákonů ČR, morálního a mravního přesvědčení redakce nebo dobrého jména našich novin!

VOX POPULI! – Články zveřejněné v této sekci nemusí korespondovat s názorem redakce! Jestliže bylo na našem webu uveřejněno sdělení obsahující skutkové tvrzení, které se dotýká cti, důstojnosti nebo soukromí určité fyzické osoby, anebo jména nebo dobré pověsti určité právnické osoby, má tato osoba právo požadovat na vydavateli uveřejnění reakce – odpovědi. Na žádost této osoby odpověď na našem webu neprodleně uveřejníme.

Ceník

Inzerce – zařazeno v rubrice „inzerce, komerční“ =  1 000,-Kč na 14 dní.
První den inzerát umísťujeme na hlavní stranu, mezi články do aktuálních zpráv a na fb. Po celých čtrnáct dní je inzerát umístěn v horním obrazovém přehledu vybraných článků. 

Velikost inzerátu = maximálně 100 slov + 3 fotografie. Nad 100 slov se jedná o PR článek, viz ceník.

Reklamní banner – v pravé části stránky, po prokliknutí lze čtenáře – zájemce přesměrovat přímo na váš firemní web a nebo na podstránku u nás na webu s rozšířenou informací (požadavky, podmínky, fotogalerie atd.) Cena je uvedena za základní modul o velikosti 240x156px (obrázek 1920×1080), moduly lze propojovat (cena individuálně).
2500,- Kč na 30 dní. (Každý den na očích – např. inzerát společnosti OK TAXI Jeseník.)

Dlouhodobá reklama – využijte akční nabídku za banner = 16 000,- Kč na rok.
(S možností průběžné změny grafiky a přesměrování dle aktuálních potřeb.)

PR články – zveřejnění vámi dodaného článku v sekci aktuální zprávy + 5x foto = 2 200,-Kč.

PR Článek = nad 100 slov + 5 fotografii.

Návštěvnost k říjnu 2022

Návštěvnost Jesenických novin on-line? Má to smysl? Samozřejmě že má!

V pracovních dnech navštíví v průměru za 24 hodin stránky přes 5000 čtenářů z originálních IP adres – údaje od ledna 2021 do prosince 2021. Úspěšnost reklamní kampaně (bannerem) např. na pracovní místo bývá za čtrnáct dní přes 2000 prokliků.

Dotazy a příjem inzerce na: jesenickenoviny@seznam.cz 

Celkový počet návštěv  ke dni 1.2.2019:  1 650 000 – více ZDE

Ceník platný od 1.12.2021