Ceník

Komerční inzerce je jediným zdrojem příjmu, který zabezpečuje chod naší redakce.

Nejsme a nikdy nebudeme vydržování žádnou z politických stran, hnutím, sektou, náboženstvím nebo kmotrem. Články redaktorů Jesenický novin on-line jsou necenzurovaným (pozor, v dobrém slova smyslu) svobodným vyjádřením jejich přesvědčení a nic na tom nezmění, zda aktér je, nebo není inzerentem našich internetových novin.

Výjimku tvoří tzv. PR články (placená reklama), které se nemusí shodovat s názorem redakce, ale ty jsou a vždy budou na konci textu označeny zkratkou „autor: PR“ – jsou zařazeny v rubrice “Inzerce, komerční”.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout a nepublikovat text nebo fotografie komerčního i nekomerčního charakteru – zejména v případě, pokud by zveřejněním došlo k porušení platných zákonů ČR, morálního a mravního přesvědčení redakce nebo dobrého jména našich novin!

Na našem webu nikdy nenarazíte na agresivní reklamu v podobě vyskakujících bannerů a počet reklamních míst je z důvodu přehlednosti článků omezen.

Ceník

Inzerce – zařazeno v rubrice „inzerce, komerční“ =  500,-Kč na 14 dní.
První den inzerát umísťujeme na hlavní stranu, mezi články do aktuálních zpráv a na fb. Po celých čtrnáct dní je inzerát umístěn v horním obrazovém přehledu vybraných článků. 

Velikost inzerátu = maximálně 100 slov + 3 fotografie. Nad 100 slov se jedná o PR článek, viz ceník.

Reklamní banner – v pravé části stránky, po prokliknutí lze čtenáře – zájemce přesměrovat přímo na váš firemní web a nebo na podstránku u nás na webu s rozšířenou informací (požadavky, podmínky, fotogalerie atd.) Cena je uvedena za základní modul o velikosti 240x156px (obrázek 1920×1080), moduly lze propojovat (cena individuálně).
2000,- Kč na 14 dní. (Každý den na očích – např. inzerát společnosti OK TAXI Jeseník.)

Dlouhodobá reklama – využijte akční nabídku za banner = 12 000,- Kč na rok.
(S možností průběžné změny grafiky a přesměrování dle aktuálních potřeb.)

PR články – vlastní článek v sekci aktuální zprávy + 5x foto = 1500,-Kč,
vytvoření článku – napište nám a zpracujeme vám kalkulaci individuálně.

PR Článek = nad 100 slov + 5 fotografii.

Návštěvnost Jesenických novin on-line? Má to smysl? Samozřejmě že má!

V pracovních dnech navštíví v průměru za 24 hodin stránky přes 2500 čtenářů z originálních IP adres – údaje od září 2016 do prosince 2016. Úspěšnost reklamní kampaně (bannerem) např. na pracovní místo bývá za čtrnáct dní přes 1000 prokliků.

Dotazy a příjem inzerce na: jesenickenoviny@seznam.cz 

Celkový počet návštěv  ke dni 1.2.2019:  1 650 000 – více ZDE

Ceník platný od 1.1.2016