JEDNÁNÍ O IPOSU POKRAČUJÍ

Deklarace setrvat v objektu IPOS i po 21. červenci letošního roku. To je výsledek pátečního jednání mezi městem Jeseník, jemuž zmíněná budova patří, a složkami Ministerstva práce a sociálních věcí ČR – ČSSZ, ÚP, SÚIP, kterým k uvedenému datu vyprší nájemní smlouva.

Ministerstvo od představitelů města Jeseník obdrželo koncepci znění nových nájemních smluv, které budou předloženy ke kontrole právnímu úseku MPSV a ke schválení MF ČR v rámci souladu se zákonem o majetku státu. Po této kontrole dojde k podpisu nových dlouhodobých nájemních vztahů. Zároveň vznikne společná pracovní skupina, která má dořešit technické parametry připravované rekonstrukce objektu IPOS, na jejímž základě bude vypracována finální verze projektové dokumentace. Během jednání zazněla také diskuse ohledně pozemku, kde by mohl vyrůst nový úřad práce v Jeseníku.

„ Máme zájem, aby dotčená parcela byla určena pro bydlení. Výstavba bytů a podpora mladých rodin patří k našim prioritám,“ zdůraznila starostka města Jeseník Zdeňka Blišťanová.

Autor a foto: TZ

One Response to JEDNÁNÍ O IPOSU POKRAČUJÍ

  1. Karlos napsal:

    Pokud se Úřadu práce nelíbí na kopci, tak ať se domluví s Českou spořitelnou, která prodává dům na náměstí. Klienti by to měli blíže a úřad by mohl být spokojen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.