DOBRÉ ZPRÁVY – Hledáte zubaře? V Jeseníku žádný problém!

Hledáte nového zubního lékaře, a všude vás odmítají se slovy „máme plno“? V Jeseníku se podařil malý „zázrak“, protože zde volné kapacity jsou!

Napříč celou republikou je nedostatek stomatologů. Když už máte to štěstí a u některého jste zaregistrování, tak nejsou výjimkou několikaměsíční objednací doby. Jeseník je v tomto ohledu raritou. Podařilo se nám několik minut od centra, v klidné části ulice Kalvodova, objevit zbrusu nové Centrum Zubní Péče, kde nové pacienty naopak vítají s otevřenou náručí.

„Naše tři moderní zubní ordinace nabízí volné kapacity mladých, ale odborně zkušených lékařů a jejich personálu, včetně zubních techniků. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy. Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za příznivé ceny a použití špičkových technologií stomatologie 21. století,“ popsal situaci pro naše čtenáře manager zařízení Petr Šimčík DiS., který dodal: „Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.“

Nepozorovaně jsme usedli mezi čekající pacienty a užívali si přátelskou atmosféru, která v prosluněné čekárně panovala. Vlastně se jednalo o plnohodnotnou recepci, vybavenou pohodlnými křesly i s možností drobného občerstvení. Příchozí klienty vítala recepční, která pokaždé vyslechla přání a důvody, se kterými přišli. Následně je vyzvala, aby se na okamžik usadili, a opravdu během několika minut pacienti postupně mizeli za doprovodu usměvavých sestřiček v ordinacích.

IMG_1141_B3E8199

Pacientům v našem Centru Zubní Péče nabízíme široké spektrum služeb a zákroků – od běžného ošetření a odstranění zubního kamene, přes bělení zubů, aplikace dentálních šperků a pískování. Dále provádíme estetické rekonstrukce chrupu bílými plombami nebo celokeramickými korunkami či můstky. Mottem našich lékařů je kombinovat nejmodernější poznatky získané neustálým sebevzděláváním se zkušenostmi z praxe, vždy s citlivým přístupem a přihlédnutím k potřebám pacienta,“ vysvětlila vedoucí zubní lékařka, sympatická MDDr. Jana Schwarzerová.
_B3E7781

Kvality CZP už objevili i hosté a návštěvníci Priessnitzových léčebných lázní, v jejichž bezprostřední blízkosti se moderní zařízení nachází.

Centrum Zubní Péče vzniklo v roce 2015 díky zdařilé přestavbě bývalého rekreačního objektu. Ten léta hyzdil okolí, a po částečné, avšak nedokončené rekonstrukci, byl pro havarijní stav, ve kterém se nacházel, téměř nebezpečím pro kolemjdoucí.

U svého předchozího zubaře jsem se musela objednávat s několikatýdenním předstihem, a stejně jsem nakonec v čekárně proseděla téměř hodinu. Paní doktorku Schwarzerovou mi doporučila známá, co k ní chodí, a opravdu jsem při dnešní první návštěvě byla maximálně spokojená. Vše tu klape jak na drátkách. I proto jsem právě před chvílí přeobjednala manžela s dětmi a věřte nevěřte, termín kontroly dostali ještě na leden,“ svěřila se našemu redaktorovi bezprostředně po opouštění ordinace pacientka Milada T. z Žulovska.

Centrum Zubní Péče se nachází v Jeseníku na adrese V Aleji 187/5. Dostupné je nejlépe vozem po ulici Priessnitzova a pro řidiče se před objektem nachází velké parkoviště. Ti, kteří nejsou motorizovaní, mohou využít autobusovou linku Jeseník – Jeseník lázně a vystoupit na čtvrté zastávce Jeseník lázně, Kalvodova, odkud je to k ordinacím cca 300m procházkou po ulici V Aleji.

Objednat se můžete na tel. číslech: +420 588 88 66 31 a +420 734 36 50 50, více informací případně získáte na www.centrumzubnipece.cz.

Jeseničtí senioři nad 65 let mohou využít slevy od firmy OK TAXI Jeseník, která je před zubní ordinaci dopraví za pouhých 40 korun.

Závěrem snad jen dodáme, že moc rádi zveřejňujeme zprávy o lidech a jejich aktivitách, které činí život na Jesenicku lepším a komfortnějším. Nově otevřené Centrum Zubní Péče je důkazem, že Jeseník a jeho okolí může být dobrým místem, kde lze prožít svůj život.

Autor: PR

Foto: www.centrumzubnipece.cz