Příspěvky v rubrice: Komerční

INZERCE – Pracovní příležitost

INZERCE: Internetová firma POPmedia s.r.o. rozšiřuje své komplexní služby i do krásného okresu JESENÍK

Vážení a milí zákazníci, rádi bychom Vám nabídli stabilní a pevné připojení k internetu už i ve Vašem okresePřipravte se na dlouhé zimní večery a pořiďte si kvalitní internetové připojení, které umožňuje také sledování TV přes internet – kvalitní obraz za jakéhokoliv počasí bez použití satelitů nebo set-top boxůVše za rozumné ceny! 

Se zákazníky jednáme individuálně, dle jejich potřeb a přání. Budeme rádi, když se na nás podíváte na webu www.popmedia.cz nebo nás přímo oslovíte na tel.: 604 510 621, emailu: info@popmedia.cz.

INZERCE – Penzion v Dolním Údolí na prodej

Nabízíme k prodeji bývalý rekreační objekt, Penzion SEVERKA v části města Zlaté Hory – Dolní Údolí. Penzion je uzavřen, dlouhodobě neudržovaný. Objekt se skládá ze dvou zděných staveb (ubytovací část a jídelní a kuchyňská část ) a spojovací haly, dále z 25 dřevěných chatek, stavby a pozemky vyžadují zásadní stavební zásahy, případně demolici.

Pracovní příležitost – zdravotní sestra na částečný úvazek

Příjmu zdravotní sestru na chirurgickou ambulanci s úvazkem 0,2. Vhodné pro důchodce. Termín nástupu 1.9.2018

Chirurgická ambulance – Dukelská 13/Poliklinika/ Jeseník

Volat v pracovní dny mimo pátek.

Tel.:584 459 913 nebo E-mail: chirurgie.jesenik@gmail.com

INZERCE – PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST U SPOLEČNOSTI PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.

Společnost PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. se sídlem v Uherském Brodě specializující se na produkty a služby v oboru měření a kalibrace měřicích přístrojů přijme pracovníka/pracovnici na pozici kalibrační technik, kontrolor v oboru délky a úhlu pro pracoviště v Uherském Brodě, případně v Mladé Boleslavi.

Rekonstrukce inženýrských sítí v Tyršově ulici omezila dopravu. Životnost kanalizace a vodovodu jsou dávno za hranicí životnosti a proto je jich oprava nevyhnutelná

V pondělí 21. května začala rekonstrukce inženýrských sítí v Tyršově ulici. Rozsáhlá investiční akce, na které se podílejí Vak Jesenicka, Innogy a město Jeseník, je rozdělena do několika etap a dotkne se také ulice Na Úbočí. Celkové náklady obnovy vodovodu v délce 910 m a kanalizace v délce 420 m byla rozpočtována firmou VaK na 10,5 mil. Kč. Město v této lokalitě obnoví dešťovou kanalizaci v ulici Na Úbočí a spodní části Tyršovy ulice za 1,8 milionu vč. DPH.