Příspěvky v rubrice: Komerční

Miroslav Adámek otevře v Jeseníku senátorskou kancelář

Senátor Miroslav Adámek chce být ještě blíž lidem na Jesenicku, za které byl zvolen do horní komory Parlamentu ČR. Proto na začátku září otevře novou senátorskou kancelář přímo ve městě Jeseníku.

Senátor Mirek Adámek: “Lázeňské poplatky musí zůstat spravedlivé”

BYL TO MŮJ VELKÝ DEN. Členové Ústavně-právního výboru Senátu mně jednomyslně schválili návrh pozmněňovacího návrhu novely zákona o místních poplatcích. Cílem je, aby poplatek z pobytu byl pro lázeňské hosty spravedlivý a neznevýhodňoval některé. To znamená, aby vše zůstalo, jak je.

Senátor Mirek Adámek: “Sliby se mají plnit nejen o Vánocích”

Sliby se mají plnit nejen o Vánocích, ale i v horkém létě. Před volbami do Senátu jsem sliboval, že budu řešit rychlejší a dostupnější internet v našem regionu. Nejhůř je na tom Javornicko. Jakž takž rychlý internet tam nemá ani polovina lidí.

Senátor Mirek Adámek: “Co trápí starosty na Jesenicku?”

Často teď jezdím za starosty našeho regionu, abych se dozvěděl, co je tíží a s čím bych mohl pomoct.

Senátor Mirek Adámek: “Inkluze ve školství je totální, to je špatně”

Možná si myslíte, že “tam nahoře” nikoho vaše starosti a názory nezajímají. Není to pravda – do Senátu přišel dopis ze základní školy v Předíně. Jsou nespokojení s inkluzí. Školství sice nespadá do mé působnosti v Senátu a obec Předín není můj volební obvod. Přesto jsem do Předína vyrazil.