Nové nákupní centrum v Jeseníku otevře už letos v listopadu

Máte pocit, že jste si v Jeseníku neměli doposud, “kde nakoupit”? Tak to už se můžete začít pomalu těšit, protože v minulých dnech, ukončila stavební firma demolici budov bývalého areálu ČSAD a nyní už dělníci betonují základové patky nového nákupního centra. 

Již letos na podzim, se koupěchtivým zákazníkům otevřou brány nového nákupního areálu, zahrnující obchodní plochy o rozloze 2 400 m2, v lokalitě mezi supermarkety LIDL a BILLA.

Retail Park staví společnost CZECH PROPERTY INVESTMENTS, a.s., která je českou realitní skupinou, zabývající se investicemi, developmentem a správou nemovitostí ve střední Evropě.

Ilustrační foto google.

Ilustrační foto google.

Následně po dokončení areálu, pronajímá tato společnost prostory menším obchodním řetězcům, jakými jsou například Sportisimo, DM drogerie, Kik textil, Expert elektro, CCC Boty apod.

“Nepřipomíná vám naše vyspělá společnost poměry ve starém Římě? Kde chudý římský lid dostával zdarma chléb (dnes – sociálky, které může novodobý chudý lid utrácet v nákupních centrech), a aby se lidé nenudili, mohli se povyrazit pohledem na lvy (dnes – televize – internet), kteří v arénách trhali křesťany. Samozřejmě také zdarma. Za to prostý lid dával hlasy mocným. Jenže oni nakonec zlenivěli natolik, že odmítali to, co udělalo Řím Římem a bylo zdrojem jejich bohatství – povinnou vojenskou službu pro občany (dnes – najít si zaměstnání a poctivě pracovat). A jak to se slavným Římem dopadlo…

Autor a foto: JF

Zdroj: CPI