Miroslav Adámek otevře v Jeseníku senátorskou kancelář

Senátor Miroslav Adámek chce být ještě blíž lidem na Jesenicku, za které byl zvolen do horní komory Parlamentu ČR. Proto na začátku září otevře novou senátorskou kancelář přímo ve městě Jeseníku.

Zájemcům bude k dispozici v budově „ipos“ na adrese Karla Čapka 1147/10, v kanceláři č. 531, a to každé první úterý v měsíci od 14 do 16 hodin. Mimo tyto hodiny je možné sjednat schůzku prostřednictvím e-mailu asistent@mirekadamek.cz.

Během kampaně jsem slíbil, že v případě zvolení budu s občany komunikovat, pomáhat jim a pokud je to bude zajímat, také jim rád vysvětlím, na čem zrovna v Senátu pracuji. Těším se, že se s lidmi budu v mé nové kanceláři pravidelně setkávat,“ uvedl Mirek Adámek. „Se spoustu lidí mluvím při pravidelných cestách regionem, nicméně během schůzek v mé kanceláři budeme mít na sebe víc času a klidu,“ podotkl Adámek.

K otevření senátorské kanceláře v Jeseníku dojde v úterý 3. září 2019 ve 14 hodin.

Miroslava Adámka si lidé na Šumperku a Jesenicku zvolili do Senátu vloni v říjnu. Jeho kolegové v horní komoře Parlamentu ho pak nominovali na prestižní pozici místopředsedy Ústavně-právního výboru a současně se stal členem komise Senátu pro rozvoj venkova.

Kontakt:

JESENÍK

Kancelář senátora Mgr. Miroslava Adámka

Karla Čapka 1147/10, Jeseník, 790 01

Tel.: 777 844 452

E: info@mirekadamek.cz

W: MirekAdamek.cz

ŠUMPERK

Kancelář senátora Mgr. Miroslava Adámka

Slovanská 275/16, Šumperk, 787 01

Tel.: 777 844 452

E: info@mirekadamek.cz

W: MirekAdamek.cz