INZERCE: Firma OK TAXI Jeseník přijme řidiče – řidičku

Vzhledem k narůstajícímu zájmu ze strany klientů o kvalitní služby, rozšiřuje firma OK TAXI Jeseník své kapacity a tímto hledá do svého týmu nového kolegu:

na pozici ŘIDIČ – ŘIDIČKA pro SENIOR TAXI JESENÍK, nástup možný LEDEN – ÚNOR 2022.

Nabízíme: pracovní příležitost na HPP, VPP, případně částečný úvazek nebo brigádu v úspěšné firmě s dobrou pověstí a jedinečnou obchodní strategii, pevnou pracovní dobu (denní nebo odpolední směna), nadstandardní platové podmínky (pevný základ mzdy + osobní ohodnocení), k dispozici nový služební vůz, perspektivní a dlouhodobé pracovní místo, vybudovanou stabilní síť klientů a výhradních partnerství s významnými jesenickými firmami a městem Jeseník.

Požadujeme: poctivost, pracovitost, spolehlivost, minimální věk 21let (zákonná podmínka), trestní bezúhonnost, aktivní řidičskou praxi, bydliště v Jeseníku případně v nejbližším okolí výhodou, finanční korektnost a v neposlední řadě: poctivost – poctivost – poctivost !!!

Životopisy zasílejte na oktaxi@email.cz nebo volejte na tel. 605382541

Placená inzerce, foto: archiv JN

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Staň se řidičem jednoho z těchto krasavců. Od letošního podzimu jich ve firmě OK TAXI jezdí šest.

OK TAXI Jeseník provozuje pouze na své náklady SENIOR TAXI pro jesenické babičky a dědečky.

OK TAXI Jeseník již přes rok provozuje pouze na své náklady SENIOR TAXI! Nejlevnější doprava v centru města pro jesenické babičky a dědečky.