Příspěvky v rubrice: Komerční

INZERCE – Penzion v Dolním Údolí na prodej

Nabízíme k prodeji bývalý rekreační objekt, Penzion SEVERKA v části města Zlaté Hory – Dolní Údolí. Penzion je uzavřen, dlouhodobě neudržovaný. Objekt se skládá ze dvou zděných staveb (ubytovací část a jídelní a kuchyňská část ) a spojovací haly, dále z 25 dřevěných chatek, stavby a pozemky vyžadují zásadní stavební zásahy, případně demolici.

Pracovní příležitost – zdravotní sestra na částečný úvazek

Příjmu zdravotní sestru na chirurgickou ambulanci s úvazkem 0,2. Vhodné pro důchodce. Termín nástupu 1.9.2018

Chirurgická ambulance – Dukelská 13/Poliklinika/ Jeseník

Volat v pracovní dny mimo pátek.

Tel.:584 459 913 nebo E-mail: chirurgie.jesenik@gmail.com

INZERCE – PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST U SPOLEČNOSTI PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.

Společnost PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. se sídlem v Uherském Brodě specializující se na produkty a služby v oboru měření a kalibrace měřicích přístrojů přijme pracovníka/pracovnici na pozici kalibrační technik, kontrolor v oboru délky a úhlu pro pracoviště v Uherském Brodě, případně v Mladé Boleslavi.

Rekonstrukce inženýrských sítí v Tyršově ulici omezila dopravu. Životnost kanalizace a vodovodu jsou dávno za hranicí životnosti a proto je jich oprava nevyhnutelná

V pondělí 21. května začala rekonstrukce inženýrských sítí v Tyršově ulici. Rozsáhlá investiční akce, na které se podílejí Vak Jesenicka, Innogy a město Jeseník, je rozdělena do několika etap a dotkne se také ulice Na Úbočí. Celkové náklady obnovy vodovodu v délce 910 m a kanalizace v délce 420 m byla rozpočtována firmou VaK na 10,5 mil. Kč. Město v této lokalitě obnoví dešťovou kanalizaci v ulici Na Úbočí a spodní části Tyršovy ulice za 1,8 milionu vč. DPH.

Šance pro mladé do 25 let! Zapojte se do projektu a nastartujte svoji pracovní kariéru.

Hledáte vhodnou práci? Potřebujete pomoci nastartovat pracovní život? Chcete získat nové pracovní zkušenosti? Využijte možnosti zapojit se do projektu Centra pro komunitní práci Severní Morava „Podpora mladých absolventů jako investice do budoucnosti regionu“. Prostřednictvím podpory z Evropské unie pomůžeme mladým lidem uplatnit se na trhu práce na Šumpersku a Jesenicku.