Příspěvky v rubrice: Inzerce

JISTOTA V NEJISTOTĚ aneb ZTRÁTY BEZE ZTRÁT

Už jste někdy něco ztratili? Něco důležitého a významného? Jak vám při tom bylo? Možná jste byli smutní, vzteklí nebo i zoufalí. Ano, spoustu z nás zažilo ztrátu. Věcí, zaměstnání, ale i ideálů, naděje či lidí. A právě zvládnutím ztrát, které přináší život v rozvodové a porozvodové situaci se věnujeme v projektu Jistota v nejistotě aneb ztráty beze ztrát. Nabízíme komplexní program podpory, péči o děti i dospělé v pilotním projektu, který podpořil Olomoucký kraj a Nadace Jistota.

INZERCE – Pracovní příležitost ve firmě Plastkon product, s.r.o.

Firma Plastkon product, s.r.o.

hledá

Specialista Klientského Servisu pro německý trh

Nejprodávanější boby s volantem, inteligentní systém samozavlažování a další. Chceš být u další inženýrské inovace? Staň se součástí týmu, který mění tvář nejoblíbenějších segmentů na trhu. Pomoz nám ke spolupráci s novými klienty a dostaň nás k zákazníkům, kteří o nás ještě neví. Hledáme partnera pro německý trh, který nám pomůže ve vývoji správným směrem v nové etapě zavedené rodinné firmy.

INZERCE – Pracovní příležitost v reklamní agentuře STUDIO-4

Šance pro mladé do 25 let! Zapojte se do projektu a nastartujte svoji pracovní kariéru

Hledáte vhodnou práci? Potřebujete pomoci nastartovat pracovní život? Chcete získat nové pracovní zkušenosti? Využijte možnosti zapojit se do projektu Centra pro komunitní práci Severní Morava „Podpora mladých absolventů jako investice do budoucnosti regionu“. Prostřednictvím podpory z Evropské unie pomůžeme mladým lidem uplatnit se na trhu práce na Šumpersku a Jesenicku.

Milena Mikulková: „Ne ruce vzhůru, ale hlavu vzhůru, rodiče!“

Stává se čas od času i vám, že si kladete otázku, jak se jako rodič v dané situaci zachovat? Možná jste už také kroutili nevěřícně hlavou, čeho je vaše dítě schopné. Anebo jste se ocitli v slepé uličce a nevěděli kudy kam. Neděste se – toto zažívá, 99% rodičů, těch, kteří si dovolí být k sobě pravdiví.

INZERCE

Sháním pronájem garáže v Jeseníku-lázních v týdnu od 21. do 28. 5. 2017. Tel. 723 429 803

INZERCE

Přeložím DO a Z angličtiny materiály ke školním zkouškám, státnicím, různé články a pod. Rychlý překlad, platba dle délky překladu po předchozí dohodě.
.
Požadavky na OK2PKS@seznam.cz.