Nemocnice AGEL Jeseník obdržela darem fotografie od cestovatelky Aleny Ceplové

Fotografické obrazy z výstavy z Vlastivědného muzea Jesenicka byly na základě hlasování návštěvníků darovány Nemocnici AGEL Jeseník.

Vlastivědné muzeum Jesenicka připravilo na začátku roku 2024 fotografickou výstavu cestovatelky Mgr. Aleny Ceplové. Od 9. ledna do 25. února 2024 měli návštěvníci možnost kromě rozjímání nad fotografiemi úžasných severských scenérií a návštěvy doplňkových muzejních programů také hlasovat o tom, jaké regionální instituci budou po skončení výstavy darovány vystavené fotografie. Hlasování probíhalo pomocí fazolek, které návštěvníci dostali při vstupu na výstavu a následně je měli možnost vhodit do jedné z nádob, přičemž každá z nich představovala návrhy jesenických institucí působících v oblasti péče o zdraví či v sociálních službách a vzdělávání.

V hlasování zvítězila Nemocnice AGEL Jeseník a fotografie islandské krajiny byly darovány právě jí. „Rádi bychom touto cestou poděkovali všem návštěvníkům za jejich účast na výstavě a za jejich hlasy. Doufáme, že fotografie přinesou radost a inspiraci všem pacientům
a personálu nemocnice,
uvádí Mgr. Pavel Rušar, ředitel Vlastivědného muzea Jesenicka.

Slavnostní předání fotografií se uskutečnilo za přítomnosti pracovníků muzea
i nemocnice, Ing. Václava Urbana, místostarosty města Jeseník a také za účasti autorky na začátku června. „
Děkuji všem návštěvníkům výstavy, nejenom těm, kteří hlasovali pro nás. Myslím si, že veřejnost takto ocenila práci nikoliv pouze našich lékařů, ale veškerého personálu a velmi si ocenění vážíme,dodává MUDr. Jana Chrastinová, ředitelka Nemocnice AGEL Jeseník.

TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.