ZÁVOD MÍRU ODSTARTUJE ČASOVKA Z NÁMĚSTÍ

Etapový Závod Míru U23 Grand Prix Jeseníky odstartuje ve čtvrtek 2. června časovka v Jeseníku.  Na 3,4 kilometru dlouhou trať se vydá více než stovka závodníků v třicetivteřinových intervalech. Trasa závodu povede z Masarykova náměstí ulicemi Gogolova, Tyršova, Jaroslava Ježka, Dukelská, Poštovní, Dittersdorfova a přes Zámecké náměstí zpět k radnici. Centrum města tak bude zcela uzavřeno pro veškerý provoz v době od 15.55 do 18.55…

„V uvedené době bude na trase závodu platit úplná uzavírka pro veškerý silniční provoz mimo vozidla integrovaného záchranného systému. Lidé se tak nedostanou motorovými vozidly například k obchodům nebo od nich, které vyúsťují na trať časovky. Věřím však, že odměnou občanům za veškerá omezení v souvislosti se závodem bude skvělá podívaná,“ uvedl místostarosta města Václav Urban.

tz

3 Responses to ZÁVOD MÍRU ODSTARTUJE ČASOVKA Z NÁMĚSTÍ

 1. Petr Novotný napsal:

  Ono zablokovat obchody ještě pochopím, ale ten kdo se pod povolení podepsal a nevěděl, že zablokuje i nemocnici by zasloužil nakopat rektum.

 2. Petra napsal:

  To je jak za bolševika, ti taky věděli co je pro nás nejlepší… Jsem tak po práci zvědavá na nějaké upocené cyklisty, chci si hlavně nakoupit a dostat se v klidu domů….

  • Novák napsal:

   Cyklistiku mám rád, ale zablokovat v pracovní den celé město mi připadne taky jako pěkná blbost! H. Novák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.