Vůz skončil na střeše v prudkém srázu pod Rejvízem

Foto: Řidička z hrozivě vypadající nehody vyvázla bez zranění. Ve středu 22. prosince kolem čtrnácté hodiny projížděla 45letá řidička s nákladním vozidlem tovární značky Volkswagen LT 35 po silnici II třídy číslo 453. Žena jela ve směru od Rejvízu na Jeseník.

Vjela na pravou krajnici, která vůz stáhla mimo silnici. Auto sjelo bokem do prudkého srázu, kde se otočilo na střechu a zůstalo stát zapřené o vzrostlé stromy. Při havárii nebyl nikdo zraněn. Alkohol byl u řidičky vyloučen dechovou zkouškou. Škoda na autě byla odhadnutá na 30 tisíc korun. Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: PČR

One Response to Vůz skončil na střeše v prudkém srázu pod Rejvízem

  1. Petr Novotný napsal:

    Pokud jde o popis události poskytnutý policií tak by měl znít: nedbala zvýšené opatrnosti, najela na nezpevněnou krajnici a havarovala vpravo mimo komunikaci. Jak známo krajnice nikoho nikam nestáhne, jen řidič díky své nepozornosti či jiným okolnostem, které povětšinou dokáže ovlivnit, vyrobí něco takového. V sočasném počasí by se měl řidič o to více soustředit na jízdu neboť následky mohou být i fatální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.