Společně to zvládneme…

Ano, společně to zvládneme – to je heslo dne v boji s pandemií koronaviru. A společnosti WAREX a TOI TOI jej naplnily do slova a do písmene.

Společnost TOI TOI a společnost WAREX jsou na českém i evropském trhu dlouhodobými stálicemi a působí zde 26, resp. 29 let. Jejich program se vzájemně prolíná, WAREX vyrábí obytné a sanitární kontejnery a TOI TOI pronajímá mobilní WC, obytné i sanitární kontejnery. Obě firmy se vzájemně doplňují, proto je logické, že mezi oběma firmami existuje úzká spolupráce.

Není tomu jinak ani v roce 2020, kdy se obě firmy sešly na pomoc při řešení epidemie koronaviru. Jedním ze společných projektů je vybudování ubytovacího zařízení pro ohrožené skupiny obyvatelstva v Brně. Byly zde společně postaveny hodnotné a důstojné prostory pro lidi bez domova, které bylo nutné testovat a sdružovat v místech, kde se jim dostane péče.

V době pandemie muselo mnoho lidí a organizací spojit svoje síly a často si pomoci sami podle vlastních možností. Obě společnosti po celou tuto složitou dobu udržují své provozy v chodu a expresně vyřizují požadavky na zařízení, nouzová a krizová centra, jakož i odběrná místa, která poskytují pracovníkům v první a druhé linii zázemí pro boj s virem.

tz