Jan ŠKODA – Gamaspol vs. Chrudim

Kdy: 9.10.2019

Kde: Nová sportovní hala Jeseník

Co: Futsalové čtvrtfinále Poháru SFČR Jeseník Chrudim

„Do roka a do dne … “ řekl kdysi Kozina Lomikarovi a stejně tak před rokem asi Jeseničtí futsalisté  také prorokovali svému protivníkovi z Chrudimi po čtvrtfinálové porážce 1 : 3.

Letošní los totiž přisoudil Gamaspolu stejného čtvrtfinálového soupeře jako před rokem a tak ve středu 9.10. na palubovku jesenické haly vyběhli hráči ERA PACK Chrudim, aby  si zahráli reprízu loňského duelu . Favorit byl jasný a tak otázka nezněla kdo vyhraje, ale o kolik domácí prohrají. Před rokem po výborném výkonu odešli domácí ze hřiště poražení pouze 1 : 3 a musím říct, že letos to nebylo o nic horší. Po polovině zápasu prohrával Jeseník sice 0:2, ale ve druhém poločasu dokázal uhrát remízu 2:2 a tak celkový výsledek 2 : 4 je výborný. Když vezmeme v úvahu, že předchozí soupeři odešli poraženi i 13 : 0 a mistrovská Sparta 5 : 3, tak opravdu musíme před jesenickými hráči  sundat klobouk. Taky musím přiznat, že při domácích stálo v poslední minutách štěstí,  při power-play trefili hosté střelou přes celé hřiště pouze tyč prázdné brány.
AC Gamaspol Jeseník – FK ERA PACK Chrudim 2 : 4 (0:2)
Branky: 30. a 39. Vavrač  –  13 Everton, 17. a 33. D. Drozd, 37. P. Drozd
Jeseník: Jakub Till, Marek Lukáč – Karel Bajza, Tomáš Kazár, David Marcinov, Jiří Mráz, Vladimír Novák, Patrik Plhák Daniel Schneider, Jan Vavrač, Michal Žák
Chrudim: Dmitro Litviněnko – Ribeiro Fontoura Everton, Roman Mareš, Michal Mareš, Tomáš Koudelka, Pavel Drozd, David Drozd, Slováček, Felipe De Freitas Deyvisson