FUTSAL – Po roce se bude v Jeseníku zase tančit v rytmu samby 

Los čtvrtfinále letošního ročníku Poháru SFČR nebyl pro Jeseník přívětivý, do cesty mu znovu postavil obhájce pohárového vítězství. Ve středu 9.10.2019 tak přijede plně profesionální mnohonásobný Mistr ČR, pravidelný účastník futsalové Ligy mistrů, tým FK ERA-PACK Chrudim. Na soupisce historicky nejúspěšnějšího klubu českého futsalu figuruje několik Brazilců, několik tuzemských reprezentantů a další zahraniční legionáři, všichni dirigováni brazilským trenérem Condem.

 Fanouškům Gamaspolu se ve středu 9.10. od 19.00hod. nabízí možnost sledovat konfrontaci jesenických odchovanců se špičkovým klubem evropské úrovně. Zahraniční hráči dnes nejsou v nejvyšší soutěži VARTA Futsal lize žádnou zvláštností, přesto nelze pochybovat, že na soupisce Era-Packu se nachází ti z nejkvalitnějších. Příznivce jesenického futsalu, kteří radostně přivítali návrat Gamaspolu do svého města, čeká další výjimečný sportovní zážitek. Domácí hráči i přes roli outsidera postup do semifinále Poháru jasnému favoritu tohoto utkání rozhodně nepředloží na stříbrném podnose. A to přesto, že Chrudim ve svém předposledním prvoligovém utkání v Mělníku výhrou 13:0 a páteční výhrou nad úřadujícím ligovým šampiónem AC Sparta Praha v poměru 5:3 ukázala, že aktuálně formu nepostrádá.      

Pokud sportovní příznivci chtějí přijít domácí hráče podpořit, mohou vstupenky zakoupit v provozovně f. Profes na městském koupališti. Šance na nákup vstupenky před samotným zápasem je vzhledem k omezené kapacitě haly minimální.

Vyprodání kapacity sportovní haly bude oznámeno na klubovém webu a na klubových sociálních sítích Facebook a Instagram, aby fanoušci ze vzdálenějších míst bez permanentky nebo vstupenky na pohárové čtvrtfinále zbytečně necestovali.

 

Kontakt na dohodnutí rezervace vstupenek f.Profes:

Pondělí až středa, od 9.00hod. – 17.00hod.:  tel. 731 154 311