První medaile pro Taneční centrum YESDANCE

V neděli 17. dubna 2016 se v opavské sportovní hale konalo kvalifikační kolo na Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu 2016. Z nově vzniklého Tanečního centra YESDANCE Kamily Srokové se vydala skupina roztleskávaček předvést své první taneční sestavy.

První zlatou medaili přivezla miniformace roztleskávaček juniorek a duo kadetek (Vendula Hubálková, Viktorie Zemanová). Stříbrnou medaili duo juniorek (Iveta Posoldová, Beáta Szarowská) a velké skupiny kadetek i juniorek. Dále bronzovou medaili získala za sólo ve své kategorii kadetek Anna Harbichová a miniformace kadetek.

V Tanečním centru YESDANCE, které sídlí na ulici Tovární 202/3 v Jeseníku (JVS – FITKO),  se vyučují taneční obory mažoretky, roztleskávačky, disco dance a street dance. Pro děti do 7 let jsou otevřeny přípravné třídy v Mikulovicích a Lipové-lázních, kde je vyučován i obor kadetky – roztleskávačky.

image26oVelké poděkování patří rodičům za veškerou pomoc nejen při přípravách na soutěž samotnou ale i během školního roku. Děkujeme za finanční pomoc našim sponzorům: PE Granit s.r.o., Město Jeseník, Agro A.R.W. s.r.o., Ondřejovická strojírna a.s., R-KAD GRANIT stav s.r.o., MUDr. Zuzana Sommerová s.r.o., DL – trans, s.r.o., Zdravá kavárna, Palírna a moštárna Johanna Schrotha, Kadeřnictví Petra Šantrůčková. TC dále podpořili tyto soukrommé osoby: Ing. Vít Dorničák, Ph.D., rodina Dvořáčkových, rodina Kolbových, Soňa Richterová, Jana Štrajtová.

IMA_Opava-89

Děti, které rády tančí jsou srdečně zvány na zápis nových žáků, který proběhne 4.5. a 8.6.2016 13-17hod. v sále JVS (Tovární ul.), v Lipové-lázních 10.5.2016 13-16hod. v tělocvičně ZŠ a v Mikulovicích 24.5.2016 13-16hod. v Sokolovně. Těšíme se Vás!

FOTOGALERIE ZDE

Autor: BT

Foto: Vít Dorničák