FUTSAL – Víkend nabitý důležitými zápasy!

1.liga juniorů a 2. celostátní liga – skupina východ: 

1.liga juniorů: V sobotu hrají juniorské týmy Gamaspolu U17 a U19 prvoligové zápasy se svými vrstevníky z Era-Packu Chrudim a Nejzbachu Vysoké Mýto. Zatímco mladší tým je již ze hry v boji o Final four, celek do 19 let má vše ve své moci, byť ho čeká velmi náročný úkol. V zápasech s prvním a s posledním týmem soutěže musí uhrát nejméně čtyři body, aby se na finálový turnaj jeseničtí hráči podívali. Tedy myšleno: podívali v dresu Gamaspolu, protože někteří z nich již byli osloveni na hostování do týmu, který by postoupil právě na úkor Jeseníku. Tento způsob komunikace s hráči soupeře ještě v probíhající sezóně nemá smysl dál rozebírat, snad jen, že je opovržení hodný! Jak se junioři popasovali se složitým úkolem, najdete na klubovém facebooku v průběhu soboty odpoledne. V každém případě se na obou týmech podepsala početná marodka a Jeseník do dějiště ligového turnaje nepocestuje právě v optimálním rozpoložení.

2.celostátní liga – skupina východ: Gamaspol jede do Vyškova podobně jako juniorské celky oslaben o některé hráče. Mimo zraněného Schneidera zůstane doma nemocný Furik a nakonec nebude z práce uvolněn ani pivot Kozelský. V součtu s absencí mladých útočně laděných tahounů „devatenáctky“ Marcinova a Zrníka nebude tým úplně optimálně vyvážen. Nicméně Plhák, Kazár, Macura a Vavrač mají střílení gólů v krvi a také defenzivní hráči v jesenickém dresu nejsou na palubovce pouze na bránění. Domácí Amor je ve své tvrzi velmi silným soupeřem, což mohou potvrdit všechny týmy z horní poloviny tabulky. Export bodů z Vyškova, v provedení celků seřazených od druhého do šestého místa aktuální tabulky je totiž nula!
SK Amor Vyškov pracuje velmi dobře směrem ke svým fanouškům a obecně k příznivcům futsalu v regionu, díky čemuž se těší na svých zápasech výtečné divácké kulise.

Tradiční pozvánku představitelů obou klubů pro web Fotbal.cz najdete v pozvánce na webové prezentaci soupeře … ZDE!!! Utkání začíná ve 20.00hod. a příznivci Gamaspolu budou moci průběh louskání těžkého oříšku jesenickými hráči sledovat v sobotu od času výkopu v tradičním textovém on-line přenosu.

Složitý víkend klubu uzavře v neděli dívčí tým Gamaspolu, který v nově zrekonstruované hale VŠB v Ostravě nastoupí k dalším zápasům severomoravské divize F. Asi lze prozradit, že stejnou soutěž, samozřejmě v mužské kategorii, bude v příští sezóně hrát i juniorský tým AC Gamaspol Jeseník U21.

Autor: Gamaspol