Příspěvky v rubrice: Sport

Navrhněte nejlepšího sportovce okresu Jeseník za rok 2018

Okresní sdružení České unie sportu Jeseník vyhlašuje anketu „Nejlepší sportovec okresu Jeseník za rok 2018“.

Jsou vyhlášeny následující kategorie :

Turnaj basketbalových nadějí Olomouckého kraje

Nejen futsalem a florbalem žije nová jesenická aréna. O minulém víkendu si zde dal dostaveníčko krajský basketbalový potěr kategorie U-10 v rámci „Dne s basketbalem“ pod záštitou ČBF (basketbalový svaz). Turnajovým systémem „každý s každým“ si to rozdaly týmy z Jeseníku, Přerova, Olomouce a Mohelnice.

Jeseník Cup 2018 – závod Českého poháru mládeže do 14 let v lezení na obtížnost.

Jeseník Cup 2018

Na nové stěně ve zbrusu nové jesenické hale proběhl finálový závod Českého poháru mládeže do 14 let v lezení na obtížnost.

Projekt „Florbal hrou, hrajeme napříč Evropou“ – 2. díl

Tentokrát mladí florbalisté ze Základní školy Česká Ves přijeli 24.11.2018 do polských Komprachcic, nedaleko Opole. Uvítala je krásná velká sportovní hala, ve které se uskutečnily turnaje v jednotlivých kategoriích. Soupeři byli, jako minule, hráči ze sportovního klubu UKS Trolik Opole a Základní školy Domecko, gmina Komprachcice. Úvodním slovem nás přivítal představitel Gminy Komprachcice.

FLORBAL – Krnovské kosatky vyloupily Jeseník, junioři v neděli naopak úspěšní

V rychlém tempu pokračuje florbalová soutěž mužů DIVIZE D, ovšem tentokrát vyšli domácí naprázdno, když je na domácí půdě zaskočil další nedaleký soupeř – FBC ORCA KRNOV. Nepovedenou sobotu alespoň částečně napravili jeseničtí junioři v nedělním dvojutkání a také jesenická přípravka, která vyjela v sobotu na turnaj do Uničova.

Jan ŠKODA – Pohár FAČR 1/4 finále v jesenické Sportovní hale

Kdy: 7.11.2018
 
Kde: Jeseník nová Sportovní hala
 
Co: Pohár FAČR 1/4 finále
Po několika letech si Gamaspopl zopakoval pohárové utkání pro nejlepšímu futsalovému týmu České republiky z Chrudimi. Před několika lety se tito soupeři střetli na palubovce v Mikulovicích. Tentokrát se Gamaspol představil v letos otevřené Sportovní hale v Jeseníku, o kterou se velkou měrou zasloužil i Gamaspol svými úspěchy.