Příspěvky v rubrice: Sport

Romana Labounková z Jeseníku se stala mistryní světa ve fourcrossu

Účast na letní olympiádě v Londýně v roce 2012 a nedávný zisk titulu mistryně světa ve fourcrossu. Těchto dvou úspěchů si nejvíce cení Romana Labounková, kterou včera na radnici přivítali starostka města Jana Konvičková a tajemník městského úřadu Libor Látal.

Jan ŠKODA – Masarykův okruh Brno

Kdy: 8. – 10. 6. 2018
 
Kde: Masarykův okruh Brno
Co: MOTUL FIM Superbike World Championship
       FIM Supersport and Supersport 300 World Championship
       European Superstock 1000 Championship

MĚSTO PŘISPĚLO NA ÚPRAVU BIKROSOVÉ TRATĚ

Vznikla jako jedna z prvních v republice a nyní prošla rekonstrukcí. Řeč je o bikrosové trati zdejšího klubu, kde o tomto víkendu proběhly závody Moravské ligy. Úpravu areálu finančně podpořilo město, ministerstvo školství i samotný Bikros klub Jeseník.

Na slavnostní otevření jesenické sportovní haly dorazil i poslanec

Od 11.června se Jeseník může pochlubit zbrusu novým sportovním stánkem pro veřejnost z celého regionu. Moderní sportoviště vyrostlo na místě původní staré sportovní haly, která byla v únoru 2017 zdemolována.

V Lipové si začutali budoucí fotbalisti

Svůj první gól si ve čtvrtek 7. června mohlo dát takřka dvě stě dětí z Lipové-lázní a Jeseníku.

Gamaspol zahájil prodej celoroční vstupenky na sezónu 2018/19

Futsalisté Jeseníku se v nejvyšší soutěži moc neohřáli a po roce se vrací do druhé ligy. Rok mezi elitou berou hráči a realizační tým jako cennou zkušenost, ze které budou nyní čerpat.

4. ČP mládeže a žen poprvé zavítá do Jeseníku

Český pohár mládeže a žen na silnici KALAS CUP 2018 pokračuje tuto neděli v pořadí už čtvrtým závodem, nově přitom závodníci okusí trasu Vidnavských okruhů v prostředí Jeseníků. Pořadatelé kromě nedělního Českého poháru připravili závodní program na celý víkend. V sobotu se tak koná amatérský závod Jesenický šnek, Mistrovství Olomouckého a Moravskoslezského kraje mládeže a žen, a navíc bude paralelně probíhat také Český pohár spastiků.