Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Okresní lumpárny uplynulých dní

Policisté pátrají po pachateli, který se přes velikonoční svátky vloupal do restaurace v Javorníku.

POLICISTÉ VARUJÍ! „Šmejdi opět podvodem mámí peníze od seniorů“

Během pár dnů přišla na Jesenicku již druhá seniorka o své životní úspory. První případ se objevil v Javorníku 26. března, kde 78letá seniorka přišla o 200.000 Kč. Další případ oznámila na policii 87letá žena z Jeseníku.

Řidiči využívající novou bezkontaktní myčku, porušují při čekání dopravní předpisy. Po stížnostech obyvatel dotčené lokality už padly i pokuty

Upozornění pro řidiče! V posledních týdnech obdrželi jeseničtí policisté několik stížností od občanů na chování řidičů, kteří najíždějí na bezkontaktní myčku v České Vsi.

Co všechno s sebou na hory, abyste mohli radostně sjíždět jesenické kopce? Snowboardy, lyže, běžky, boby, sáňky, lysohlávky a sušenou marihuanu

Téměř 300 kusů sušených drobných hub lysohlávek a několik gramů marihuany zadrželi olomoučtí celníci, když prováděli běžné kontroly v blízkosti obce Bělotín na Přerovsku.

Neznámý „šmejd“ vylákal podvodem ze seniorky z Javorníku 200 tisíc korun

O 200.000 Kč připravil neznámý pachatel 78letou seniorku z Javorníku. V pondělí 26. března ženě zavolal a vydával se za jejího vnuka. „Svou babičku“ požádal o finanční pomoc. Na údajný přepis pozemků potřeboval 200.000 Kč.

Podezření z nočního žhářského útoku prošetřuje jesenická kriminálka

Exkluzivní fotografie z místa události – Škoda 25.000 Kč byla způsobena při požáru vozidla v Jeseníku. Vůz zn. Opel Vectra začal hořet těsně před půlnocí, v noci na středu 21. března.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Vloupání do kanceláře, odcizená zemědělská technika, dopadený a obviněný prodejce pervitinu a další …

Ve čtvrtek 8. března 2018 přijali policisté oznámení pracovnice jesenického střediska poskytujícího sociální služby, že je někdy v době od 2. března navštívil nezvaný host. Nejprve poškodil rám okna v prvním nadzemním podlaží.