Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Úterní sněžení potrápilo motoristy na Jesenicku

V úterý 16. ledna vyjížděli policisté k dopravní nehodě, která se odehrála u Velkých Kunětic.

Okresní lumpárny uplynulých dní

V Jeseníku zmizelo vozidlo

To, že postrádá své vozidlo, oznámil policistům v 7.1.2018 neděli dopoledne sedmačtyřicetiletý majitel. Ten vůz značky VW Passat zaparkoval v sobotu dopoledne na volně přístupném parkovišti na ulici Gogolova v Jeseníku. Druhý den dopoledne jej tam už ale nenašel.

Havárie dodávky si naštěstí nevyžádala zranění

V pondělí 8. ledna krátce před třetí hodnou ranní došlo na silnici II. třídy č. 450 v katastru obce Bělá pod Pradědem k havárii užitkového vozidla.

Namátkové kontroly policistů odhalily na Jesenicku během tří dnů čtyři opilce za volantem

Policisté na Jesenicku zastavili další řidiče pod vlivem alkoholu, kteří jsou nyní důvodně podezřelí ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Opilec za volantem Volva, fantom zahradních chatek, agresivní výtržník  a jiné…

Silvestrovskou šichtu si řidič rozvážející pizzu zpříjemňoval popíjením alkoholu. Výsledkem byl čelní náraz do stromu, po kterém skončil v nemocnici a tři týdny staré auto na odpis

K první letošní dopravní nehodě vyjížděli jeseničtí policisté 1. ledna o půl čtvrté ráno. Na ul. Priessnitzova havaroval 22letý mladík, který S vozem zn. Peugeot 108 sjížděl z Lázní do Jeseníku ve voze Peugeot 108.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Škodu za téměř 60.000 Kč způsobil dosud neznámý pachatel, který se vloupal do domu v Bernarticích.Někdy v době od 11. do 12. prosince vypáčil okno v přízemí a vnikl do domu. Uvnitř odcizil různou elektroniku. Celková škoda, jak poškozením okna, tak odcizením věcí byla předběžně vyčíslena na 56.600 Kč.