Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Výhodný nákup ojetého automobilu z Řecka mladíkovi z Písečné nevyšel

Neznámý pachatel připravil 21letého mladíka podvodným způsobem o 100.000 Kč. Mladý muž z Jeseníku si na internetu našel inzerát nabízející ke koupi osobní motorové vozidlo zn. Audi A3, rok výroby 2008 za částku 100.000 Kč.

OKRESNÍ LUMPÁRNY UPLYNULÝCH DNÍ

Ze spáchání přečinu krádeže vloupáním je důvodně podezřelý 23letý mladík z Javornicka. V pátek 10. listopadu si v Jeseníku vyhlédl odstavené vozidlo zn. Peugeot 306. Kamenem rozbil okno dveří a vnikl dovnitř. Zde odcizil navigaci s paměťovou kartou. Než stihl z místa zmizet, přistihla ho přímo při činu hlídka Městské policie Jeseník, která ho předala do rukou policistů. Způsobená škoda nebyla dosud vyčíslena.

Zřejmě mikrospánek zapříčinil včerejší dopravní nehodu v Bělé pod Pradědem

Tři osoby byly zraněny při dopravní nehodě, která se odehrála v neděli 12. listopadu v Bělé pod Pradědem, část Domašov.

Stříbrný kombík srazil na přechodu v centru Jeseníku seniorku, řidič od nehody ujel. Policisté hledají svědky

Jeseničtí policisté žádají občany o spolupráci. Hledají svědky dopravní nehody, která se odehrála v pondělí 6. listopadu v Jeseníku. Okolo 17 hodiny osobní vozidlo srazilo na přechodu pro chodce 64letou ženu.

Policisté upozorňují na nutnost řádně zabezpečit rekreační objekt v zimním období

S přicházejícím sychravým podzimním počasím nastává období zakončení zahrádkářských prací a „zazimování“ sezónních rekreačních objektů. V zimě své objekty nenavštěvujeme tak často, jako v letním období.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Téměř tři roky si neplní svou povinnost ke svým třem dětem 36letá žena ze Zlatohorska.

Policisté připomínají: „Auto není trezor“

Protože okolo svátku Památky zesnulých navštěvuje hřbitovy větší množství lidí, zaměří policisté svou službu právě do těchto míst. Policisté nebudou kontrolovat pouze prostory samotných hřbitovů, ale i odstavných ploch a parkovišť, aby nedocházelo k porušování veřejného pořádku a předcházeli tak krádežím.