Příspěvky v rubrice: Hříšní lidé…

Okresní lumpárny uplynulých dní

Vždy ve střehu

O svůj batoh přišel 74letý muž. Ve čtvrtek 20. prosince navštívil jeden jesenický supermarket. Nákup si schoval do batohu a přesunul se do dalšího obchůdku.

Okresní karamboly uplynulých dní

Škoda přes jeden a půl milionu korun byla způsobena při dopravních nehodách, které se na Jesenicku odehrály ve čtvrtek 3. ledna.

Okresní karamboly uplynulých dní

„Park žije!“ Dopravní nehodu, při které osobní vůz ujel z kopce, řešili policisté v sobotu 29. prosince v Jeseníku ve Smetanových sadech. Padesátiletý řidič vůz zn. Ford Galaxy zaparkoval na odstavné ploše ul. Josefa Hory.

Čeští a polští hasiči společně likvidovali první den v roce požár v Javorníku

Hned první den v roce 2019 se čeští a polští hasiči společně potkali u likvidace požáru třípodlažní budovy v Javorníku na ul. Míru, která vzplála v 17:30 hodin. 

Policisté hledají účastníka a svědky dopravní nehody v Žulové

Jeseničtí policisté prověřují okolnosti havárie osobního vozidla, ke které došlo ve středu 19. prosince 2018 deset minut po čtvrté hodině odpoledne na silnici II. třídy č. 456 v katastru obce Žulová.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Policisté pátrají po pachateli, který se v Jeseníku vloupal do sklepních kójí. Někdy v období od 20. listopadu do 13. prosince překonal zajištění tří kójí. Dvě z nich pouze prohledal, ale nic neodcizil.

Okresní lumpárny uplynulých dní

Jeseničtí policisté se zabývají případem možného podvodného jednání. Obrátil se na ně 49letý muž, který si 23. listopadu na jednom e-shopu objednal sadu pneumatik za 5 023 Kč. Požadovanou částku uhradil předem na účet prodávajícího. Do současné doby mu však objednané zboží nepřišlo a měly zmizet i stránky samotného e-shopu.