Příspěvky v rubrice: Aktuální zprávy

Jesenická nemocnice zrekonstruovala koupelny pro pacientky

Pacientkám gynekologicko-porodnického oddělení Jesenické nemocnice, která patří do skupiny AGEL, zpříjemní pobyt v nemocnici nové, moderní koupelny. Modernizace na gynekologickém oddělení trvala dva měsíce a přišla na více než 350 tisíc korun.

VRCHOLÍ PŘÍPRAVY NA ZAHÁJENÍ STAVBY NOVÉHO CENTRA SPOLEČNÝCH AKTIVIT

Vrcholí přípravy na zahájení stavby nového Centra společných aktivit, centra, které v budoucnu nabídne interaktivní knihovnu, multimediální učebnu, hudební sál či projektovou místnost.

POZVÁNKA NA VÝSTAVU „PŮL STOLETÍ S CIMRMANEM“

Vlastivědné muzeum Jesenicka vám představí novou výstavu, která popisuje padesát let existence Divadla Járy Cimrmana na české scéně, ale především dokumentuje život samotného českého vlastence a zneuznaného génia Járy Cimrmana. 

6března 2018 – 13května 2018………………….…………………………………..Galerie

Požár v lakovně likvidovaly tři jednotky hasičů

V pondělí 19. února 2018 byl v 9:45 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár v hale lakovny v Jeseníku na ulici Janáčkova. 

STAROSTA MĚSTA REZIGNUJE

Starosta města Jeseníku, Ing. Adam Kalous, rezignuje k 28. únoru 2018 na svoji funkci. Níže je zveřejněno tiskové prohlášení.

 

 

 

 

Požár přístavku rodinného domu v Černé Vodě

V pátek 16. února 2018 byl v 7:12 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár přístavku rodinného domu v Černé Vodě na Jesenicku.