LÁVKA NA NÁBŘEŽNÍ JE BEZPEČNĚJŠÍ

Lávky na Nábřežní a u Dalamánku prošly ke konci roku 2022 kompletní rekonstrukcí. Důvodem byl havarijní stav frekventovaných přechodů přes obě jesenické řeky a zajištění větší bezpečnosti chodců.

Lávka přes řeku Bělou na ulici Nábřežní byla kompletně očištěna a zaizolována. Opraveny byly povrchy, římsy i zábradlí. Nejdůležitější změnou je oprava zdí lávky směrem do ulice Nábřežní, která přinese větší bezpečnost chodců, především dětí z místní základní školy, kteří z ní vstupují přímo do vozovky.

Lávka na Nábřežní ulici po rekonstrukci:

Lávka na Nábřežní ulici před rekonstrukcí:

Obnovou prošla také lávka přes řeku Staříč u Dalamánku na Lipovské ulici. Byl odstraněn starý asfaltový povrch, rozebrána mostovka, očištěny nosníky a namontována dřevěná podlaha.

Lávka u Dalamánku po rekonstrukci:

Lávka u Dalamánku před rekonstrukcí:

tz

2 Responses to LÁVKA NA NÁBŘEŽNÍ JE BEZPEČNĚJŠÍ

 1. Tož Tak napsal:

  No, ty lávky prkenné (přes Staříč)… Kdo po nich přešel, když namrzly… Tak byly namrzlé a KLUZKÉ jako PRVNÍ !!! Dřevo je totiž nevodič tepla…
  Takže nenechte se mylně zavádět bezpečností lávek.
  Pozn. „schody Dukelská…“:
  K tomu ty hliníkové „šíny“ pro kočárky… kdyby někdo „zapacknul“ – tedy přešlápnul na schodech na Dukelské, tak může mít rozražené koleno!?
  Natož, kdyby to zapadlo sněhem. Jak tohle mohl někdo schválit?
  Nějak ty chodce někdo preferuje (radar) a „kompenzačně“ mystifikuje.
  Tt

 2. Jiří napsal:

  Nejdůležitější změnou je oprava zdí lávky směrem do ulice Nábřežní, která přinese větší bezpečnost chodců, především dětí z místní základní školy, kteří z ní vstupují přímo do vozovky.
  Jaká je změna ve vstupu do vozovky? To si snad děláte z lidí PRDEL ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.