REKONSTRUKCE LIPOVSKÉ ULICE V JESENÍKU

Po zimní přestávce byla obnovena rekonstrukce chodníků na Lipovské ulici. Práce byly zahájeny úsekem za prodejnou COOP. Po provedené rekonstrukci budou všechny chodníky v Lipovské ulici v jednotné zámkové dlažbě. Vyměněny budou také obrubníky, opraveny a doplněny lavičky a koše. Počítá se i s řešením zeleně a výsadbou nové aleje…

Část projektu je navržena i na pozemku prodejny COOP Jednota, která bude realizaci řešit na své náklady.

Stavební práce započaly na podzim loňského roku, kdy byla provedena oprava části chodníku v úseku od nemocnice k autobusové zastávce. Poté došlo z důvodů přicházející zimy k nutnému přerušení prací. Stavba bude kompletně dokončena v průběhu letošního roku.

TZ

One Response to REKONSTRUKCE LIPOVSKÉ ULICE V JESENÍKU

  1. Mencner František napsal:

    A která hlava pomazaná vymyslela přístupy na opravený chodník pro vozíčkáře?. Pokud zaparkuji na vyhrazeném parkovišti za obchodem Coop a přepravuji se na vozíku, tak jsem nucen nasednout na vozík a jet cca 200 m., než najedu na chodník u domu č.p. 1162. Poté dalších 200m., po opraveném chodníku zpět. Opravdu geniální. Nemluvě o tom že např. Rychlá zdravotní pomoc musí drncat s nosítky přes obrubník. Proč tyto věci řešit. Hlavně že máme kluziště a na osoby se zdravotním postižením se kašle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.