SETKÁNÍ S OBČANY LOKALITY KALVODOVA

Ve středu 16. března se uskutečnilo neformální setkání s občany. Tématem byla zastavovací studie ulice Kalvodova (spodní část bývalé lesní školky), která řeší rozparcelování pozemků, umístění veřejných prostranství a sítí technické infrastruktury. Cílem setkání bylo nejen představení studie, ale především prostor pro dotazy, náměty a připomínky obyvatel. Setkání přineslo množství podnětů, kterými se bude město zabývat a hledat řešení…

Kromě velké účasti ze strany obyvatel ulice Kalvodova se setkání účastnilo také celé vedení města, městský architekt, projektanti, zástupci odboru investic a majetku i vedoucí strategického rozvoje města.

Zastavovací studie bude podkladem pro zpracování projektové dokumentace, ke které se znovu uspořádá veřejné setkání s občany.

Město usiluje o zvýšení nabídky pozemků pro stavbu rodinných domů v Jeseníku, proto je příprava pozemků pro výstavbu rodinných domů jednou z priorit města Jeseník.

tz

One Response to SETKÁNÍ S OBČANY LOKALITY KALVODOVA

  1. Karel napsal:

    Jenom blázen by stavěl na těchto pozemcích kontaminovaných hektolitry pesticidů, používaných na hubení plevele, při pěstování sazenic mladých stromků. Ale pro Pražáky dobrý 😂😂😂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.