NOVÝ ONLINE EMKO ZPRAVODAJ

Emko má všechno, co od školy chceš i přesně to, co potřebuješ. To je motto nového emko zpravodaje, který vyšel online ke konci ledna 2021. Střední průmyslová škola v Jeseníku v tomto aktuálním čísle shrnula slovem i obrazem svoji činnost od začátku školního roku do konce ledna.

„Na emku stále pracujeme na zkvalitňování našich služeb. Pedagogický sbor posílilo od září tohoto školního roku dalších 13 nových učitelů. Jsme totiž přesvědčeni o tom, že kvalitní vzdělání je klíčovým faktorem pro mladou generaci. A na Jesenicku to platí dvojnásob,“ uvádí Jiří Viterna, ředitel školy.

V září průmyslovka otevřela nové odborné učebny – učebnu s drony a RC modely, učebnu robotiky, učebnu 3D tisku a učebnu CISCO akademie. Tyto učebny mohou využívat všichni studenti napříč všemi obory, jak ve výuce, tak ve svém volném čase. Historicky poprvé se otevřeli nové obory Informační technologie a Elektrikář. Pro učební obory Strojní mechanik a Obráběč kovů nechala škola opravit stávající konvenční stroje. Za zmínku stojí další nové postele na domov mládeže, nové pomůcky do výuky a zlepšující se počítačové vybavení.

Nově byl také vytvořen marketingový tým školy sestavený z pedagogů i nepedagogických pracovníků školy. Náplní týmu za uplynulé období byla tvorba nových webových stránek, psaní článků, tiskových zpráv, každodenní práce se sociálními sítěmi – FB a Instagram. Dále měl tým na starosti organizaci online Dne otevřených dveří, který zaznamenal velký úspěch. Výsledkem společné práce je i nový online emko zpravodaj, který byl zaslán všem spolupracujícím institucím a organizacím.

„Jako místostarosta i jako bývalý markeťák a PR chválím! Obsahově super. Parádní jsou příběhy absolventů nebo současných žáků. Úspěchy inspirují a motivují a vyvolávají hrdost na to, že jste součástí organizace společně s někým úspěšným nebo zajímavým.“ Tomáš Vlazlo, 1. místostarosta Města Jeseníku.

„Nečekal jsem a rovnou se vrhl do čtení Vašeho zpravodaje. Musím přiznat, že i v tomto případě provádíte profesionální práci v oblasti komunikace a ukazujete, že minimálně v rámci středních škol v regionu máte proti ostatním náskok.“ Václav Urban2. místostarosta Města Jeseníku.

„Skvělá práce. Vizuálně i obsahově zajímavé.“ Filip Worm, ředitel základní školy v České Vsi.

Pojďte a přesvědčte se sami na webových stránkách školy www.soje.cz, kde je zpravodaj umístěn. Nebo přímo zadejte do vyhledávače odkaz https://bit.ly/3cgqgmy.

Střední průmyslová škola Jeseník je technicky orientovanou školou, která připravuje studenty na povolání ve studijních oborech strojírenství, stavebnictví a informační technologie. Škola dále nabízí učební obory se zaměřením na strojírenství a stavebnictví.

Zdroj: Tisková zpráva, Střední průmyslová škola Jeseník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.