FK Stomix Žulová děkuje všem zdravotníkům

Jak většina fanoušků ví, nákaza Covid-19 se nevyhnula ani našemu týmu a rodinným příslušníkům. Bohužel u některých měla nemoc těžký průběh a několik skončilo v nemocnicích a v jednom případě došlo bohužel i na nejhorší možný scénář…

Nejenom vzhledem k této osobní zkušenosti se hráči rozhodli poděkovat zdravotníkům za jejich práci. Peníze z hráčské kasy vybrané za nesportovní chování a další prohřešky, které za normální situace slouží k organizaci „rozloučení se sezónou“, se rozhodli věnovat právě zdravotníkům. Ve spolupráci s firmami Morong – Sluko a True Track se k této akci přidal i klub. Dne 30.10. pak zástupci oddílu a hráčů poděkovali zaměstnancům Jesenické nemocnice za jejich nasazení při péči o pacienty a předali drobné občerstvení.

Tímto spíše symbolickým gestem bychom ale neradi skončili, a proto se hráči a funkcionáři, kteří se z nemoci již zotavili, rozhodli darovat i krevní plazmu, která pomáhá pacientům v těžkém stavu.

Závěrem bychom chtěli ještě jednou všem zdravotníkům poděkovat. Nezbývá než doufat, že se situace brzy zlepší. A prosíme, dodržujte vládní nařízení, ať si o nich můžeme myslet cokoliv. Zlepšení už momentálně nezávisí až tak na vládě, ale na chování každého z nás. Blíží se Vánoce, tak ať je můžeme prožít v relativním klidu, a hlavně se svými rodiči a prarodiči. A prosíme každého, kdo může jakkoliv přispět ke zvládnutí situace, ať neváhá.

Děkujeme

Výbor FK Stomix Žulová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.