UZAVÍRKY SILNICE NA ŽULOVSKU

Na tři etapy je rozdělena rekonstrukce silnice II/456 v úseku Žulová – Černá Voda – Stará Červená Voda po křižovatku se silnicí II/457. Během prací dojde k částečným i úplným uzavírkám. V pracovní dny a sobotu budou dopravu řídit pracovníci firmy provádějící rekonstrukci komunikace. Večerní provoz zabezpečí světelné signalizační zařízení.

I. etapa proběhne od 1. dubna do 7. června a týká se úseku od mostu v Žulové po cca začátek obce Černá Voda. V době od 27. dubna do 24. května se úsek uzavře úplně, a to z důvodu prováděné recyklace a pokládce obrusné vrstvy, ve zbývajících dnech platí režim částečné uzavírky.

II. etapa zahrnuje úsek od mostu ve Staré Červené Vodě s křižovatkou na Novou Červenou Vodu po cca hřbitov ve Staré Červené Vodě. Práce zde proběhnou od 25. května do 26. července, s úplnou uzavírkou musí řidiči počítat od 15. června do 19. července, jinak platí režim částečné uzavírky.

III. etapa, úsek od hřbitova ve Staré Červené Vodě po křižovatku se silnicí II/457, proběhne od 20. července do 7. října. K úplné uzavírce dojde od 24. srpna do 20. září, ve zbývajících dnech platí režim částečné uzavírky.

Práce bude probíhat od pondělí do soboty v době 8:00 až 19:00. V režimu úplné uzavírky budou úseky obsluhovány autobusy mimo pracovní dobu dle platných jízdních řádů, v pracovní době nebudou úseky průjezdné ani pro vozidla IZS a BUS, doplnil referent Odboru dopravy a silničního hospodářství Jiří Toman.

Objízdné trasy – https://www.jesenik.org/storage/user-1144/module-1761/uzavirka-15855596830phpbfvt9w.pdf

tz

One Response to UZAVÍRKY SILNICE NA ŽULOVSKU

  1. "opraváři silnic" napsal:

    Ten kdo naplánoval postup práce tak jak tam teď probíha by měl být zasřelen či umučen!! V úseku kde je obousměrný provoz je na kraji cesty navážka min. 10cm hrubého stěrku a semafory až serpentinách před Žulovou. Do pr…. uvědomte si že tu lidi jezdí v autech a né v tancích nebo na bričkách za oslem jak někde v Rumunsku a posuňte ten semafor někam k odbočce na Ralux …, vyhnout se tu s lesákem (který jak je jijich zvykem ani neubere na tož aby někde zastavil) je setsakravlký problém..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.