Jeseník má nového ředitele městské policie

Městská policie v Jeseníku má nového ředitele. Zastupitelé na svém včerejším zasedání jmenovali do této funkce Martina Novotného. Dosavadní šéf strážníků Radek Sedlář bude jeho zástupcem.

Mým hlavním cílem je zajištění pocitu bezpečí všech obyvatel Jeseníku tak, aby městská policie byla v očích veřejnosti vnímána jako potřebný článek při zajišťování veřejného pořádku. A to nejen z pohledu represe, ale především prevence. Velmi důležitá je pro mne rovněž otevřenost a oboustranná aktivní komunikace s občany, kterým musí být městská policie vždy připravena pomoci,“ uvedl Martin Novotný. Ten přitom může na novém postu využít svých zkušeností z dřívějška, 19 let pracoval u Policie České republiky, z toho 8 let v řídící funkci. Vystudoval Trestní právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a obor Bezpečnostně právní studia na Vysoké škole finanční a správní v Praze.

Městská policie Jeseník má celkem 16 členů, na dodržování veřejného pořádku dohlížejí také čtyři asistenti prevence kriminality.

rk

Na dnešní poradě městské policie starostka Jeseníku Zdeňka Blišťanová uvedla do funkce nového ředitele městské policie, Martina Novotného (na snímku uprostřed). Foto: MěÚ Jeseník

3 Responses to Jeseník má nového ředitele městské policie

  1. Odpověď napsal:

    Zase jen zakpmplexovany pán Chytrý 🙈🙈🙈

  2. fandím ale napsal:

    zajímá mě v podstatě jen jedno…a to aby v jesenickém Bronxu (mezi voliérou a kinem) a kdekoliv jinde byl konečně pořádek.

  3. Petr napsal:

    Cha cha, “… aby městská policie byla v očích veřejnosti vnímána jako potřebný článek při zajišťování veřejného pořádku.” Jak jako? s tou zakomplexovanou bandou seniorů??? To by nejdříve musel většinu těch gerontů vyhodit, jenže s pověstí jakou jeseničtí měšťáci mají to nikdo “normální” dělat nepůjde. Dopadne jak Táborský…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.