Sobota 15.6. ve znamení dvou peckových akcí!

Už tuto sobotu bude v Jeseníku živo od rána až do večera – zcela doslova. Přijďte se pobavit na YesMajáles a WooXUP Summer!
Všechno proběhne v areálu bývalého Moravolenu (dnes WooXu), kde již v 10:00 odstartuje Závod století plný originálních překážek, u kterých protáhnete nejen tělo, ale i mysl. Více info na: www.wooxup.cz

„Po závodu nezapomeňte zamířit na Masarykovo náměstí, ze kterého ve 14:00 vyrazí za doprovodu oblíbených Funky Bonkers majálesový průvod zpět za brány areálu, kde vypukne historicky první YesMajáles! Proběhne soutěž o nejlepší masku v průvodu, tak se nezapomeňte vtipně vystrojit,“ uvádí hlavní organizátorka akce Adéla z HŠVP Jeseník.

Mimo zmíněné kvarteto Funky Bonkers se můžete těšit na rappera Sharda a DJ Jakse Wilsona, místního zpěváka Khollea, zpěvačku Domi Szkipalovou či rapperské duo Parchants Diary ze Šumperka. V rámci programu také korunujeme první Královnu nebo Krále YesMajálesu! Kdo z trojice nominovaných získal nejvíce hlasů v anketě, skvělá hudebnice Natálie Rotterová, úspěšný běžkař Vladimír Kozlovský nebo sympatický všeuměl Štěpán Jati? „Kromě hudebního programu najdete v areálu prezentační stánky jesenických škol, u nichž pro vás budou nachystány zábavné soutěže a dobroty připravené místními studenty, jejichž zakoupením podpoříte budoucí ročník YesMajálesu,“ zve další organizátorka Amálie z Gymnázia Jeseník.

Kolem 18:00 první ročník YesMajálesu společně ukončíme a bude následovat další boží akce, která u nás ještě nebyla – WooXUP Summer s našlapaným hudebním programem! Ten zahrnuje například indie-rockovou kapelu BRXTN, pop-rock v podání skupiny Trocha Klidu či jesenickou skupinu NOE ROADS, jejíž frontmankou je možná majálesová Královna Natálie Rotterová, a mnohé další. Nepřetržitě celý den bude k dispozici také Electro stage, kde vám k tanci zahraje partička parádních DJs! Účastníci průvodu do 20 let mají vstup zcela zdarma, od 14:00 bude u bran areálu vstupné za Baťovskou cenu 49 Kč, od 16:00 za 99 Kč. Uhrazené vstupné platí i na následující program WooXUP Summer. Vstupné pouze na WooXUP Summer stojí 99 Kč.

YesMajáles pořádá tým mladých lidí při jesenické Radě studentů, kterou tvoří zástupci ZŠ Jeseník a zdejších středních škol, se záštitou HŠVP a OA Jeseník, ve spolupráci s WooXUP Summer a za podpory Města Jeseník, Wazy.cz a IDpásky.cz, za což mockrát děkujeme.

 

Autor: YesMajáles team

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.