Kriminalisté pátrají po pachatelích, kteří na Jesenicku odcizili dva automobily VW Transporter

První krádež vozu oznámil na policii 50letý muž z Jeseníku. Vůz zn. VW Transportér odstavil v pondělí 18. února odpoledne na volně přístupné parkoviště před domem.

Neznámý pachatel vůz přes noc odcizil a odjel s ním neznámo kam. Ve vozidle byly uloženy 4 páry lyží a kufr s pracovním nářadím. Majiteli vznikla škoda za 274.000 Kč.

Následně v úterý 19. února o svůj vůz přišel také 39letý muž ze Zlatých Hor. Vůz zn. VW Transporter měl odstaven na volně přístupné ploše před domem. Tady zloděj úřadoval za bílého dne. Vůz odcizil někdy v době od půl sedmé ráno do pěti hodin odpoledne. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 300.000 Kč.

Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli napomoci s objasněním krádeží, aby se obrátili na jakoukoliv služebnu PČR.

Zdroj: PČR, foto: ilustrační, autor: hP

One Response to Kriminalisté pátrají po pachatelích, kteří na Jesenicku odcizili dva automobily VW Transporter

  1. Irini Zbožínková napsal:

    Myslím, že tento článek byl snad napsaný, aby vyplnil místo v novinách. Postrádám informace. Kde přesně auta stála, jakou barvu měla. Poznávací značky by se taky hodily. Popřípadě fotky. Když už je touto formou žádáno o pomoc, měly by být informace obsáhlejší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.