Jesenický Zimní triatlon zná vítěze

Kilpi triatlon team uspořádal po roční pauze už šestý ročník Jesenického Zimního triatlonu, který se jel jako Mistrovství České a Slovenské Republiky. Na startu v Karlově studánce vstříc Kurzovnímu hotelu vyrazilo více než 70 jednotlivců a 9 štafet.

Pro ty co neví, jede se neustále do kopce, neustále plný plyn. Na Sporthotelu Kurzovní závodníci odhodili kolo do depa a vyrazili vstříc běžkařským okruhům, které dali letos zabrat i těm nejostřílenějším borcům jako Jurkovič, Matera, Jurečka, Jindra nebo Zadák. Po běžkách na závodníky čekala poslední discilplína běh okořeněný výběhem na Praděd.

Praděd opět nezklamal a závodníkům ukázal svoji světlou stránkou a slunce svítilo celý den, i když vítr u vysílače se ze závodníky pěkně pohrával. V cíli se první po  1 hodině a 21 minutách objevil jako první Marek Rauchfuss následovaný prvním slovenským závodníkem Tomášem Jurkovičem pro třetí místo si doběhl Pavel Jindra. V ženách vybojovala titul Anna Brychtová.- více fotek zde http://fotky.renaticefoto.cz/zimnitriatlon/ – podrobné výsledky zde http://vysledky.timechip.cz/#2017/29

Autor a foto: TZ