Přehled nominací v anketě Sportovec roku 2018

Sportovec roku je anketa, ve které každoročně Klub sportovních novinářů vyhlašuje nejlepší české sportovce, sportovní kolektivy a juniory uplynulého roku. Za loňský rok byli nominování:

I. Kategorie žáci :

– Jan Cimburek, SK Řetězárna, šachy :

– Štěpán Dubec, Cyklistika Jeseník, cyklistika :

– Daniel Karásek, Bikrosklub Jeseník, BMX (bikros) :

– Jan Kožušník, Bikrosklub Jeseník, BMX (bikros) :

– Patrik Turza, Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, fotbal :

– Ondřej Vyhlídal, KST Jeseník, stolní tenis :

II. Kategorie žačky :

– Anna Kofroňová, La Pirouette Jeseník, moderní gymnastika :

– Viktorie Sekaninová, Karate Klub Jeseník, karate :

– Dominika Spillerová, La Pirouette Jeseník, moderní gymnastika :

– Šarlota Staňová, Bikrosklub Jeseník, BMX (bikros) :

– Viktorie Vajglová, La Pirouette Jeseník, moderní gymnastika :

III. Kategorie junioři :

– Radek Hřebíček, Bikrosklub Jeseník, BMX (bikros) :

– Ondřej Ježek, Klub vodáků Jeseník, kanoistika :

– Filip Řeha, nar. 2001, Cyklistika Jeseník, cyklistika :

IV. Kategorie juniorky :

– Eliška Bartůňková, Bikrosklub Jeseník, bikros :

V. Kategorie muži :

– Roman Augustýn, závody do vrchu, autocrossu a vytrvalostních okruhových závodech :

– Pavel Kozubal, Klub vodáků Jeseník, kanoistika :

– Martin Kučera, Paraklub Jeseník, parašutismus :

– Mgr Emil Vodák, bez oddílové příslušnosti, vytrvalostní běhy :

VI. Kategorie ženy :

– Romana Labounková, Bikrosklub Jeseník, horská kola (fourcross) :

– Helena Schrommová, sjezdové lyžování :

– Hanka Slúková, Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, silový trojboj :

VII. Kategorie veterán :

– Alois Uchytil, Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, cyklistika :

VIII. Kolektivy :

– FK Jeseník, družstvo mladších žáků U13, fotbal :

– FK Jeseník, družstvo starších žáků U15 fotbal :

– KST Jeseník, družstvo mužů, stolní tenis :

– Raft team H2O Jeseník, družstvo YOUNGSTER-YES, rafting :

– SK Řetězárna, družstvo žáků, šachy :

– Taneční studio LB Jeseník – Senior baton podio :

– Taneční studio LB Jeseník – Senior mix podio :

IX. Kategorie trenér :

– Rostislav Brokeš, Cyklistika Jeseník, cyklistika :

– Renata Krsičková, bez oddílové příslušnosti, aerobik :

– Jan Malysa, FK Jeseník, fotbal :

– Marek Schromm, sjezdové lyžování :

X. Osobnost sportu :

– Jiří Tománek, Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, fotbal :

XI. Kategorie zdravotně handicapovaných sportovců :

– Tomáš Kajnar, Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, cyklistika :

XII. Sportovní akce roku :

– Český pohár mládeže a žen v silniční cyklistice : Jeseník-Vidnavské okruhy :

es-rxpharmacy.com