Muž z České Vsi letošní úrodu „hulení“ sklízet nebude

Po několikaměsíční mravenčí práci a sbírání důkazů sdělili kriminalisté 40letému muži z České Vsi obvinění ze spáchání zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Obviněný měl od podzimu 2016 do srpna 2017 opakovaně nakoupit v polských lékárnách léky obsahující hydrochlorid pseudoefedrinu. „Léky nelegálně převezl do České republiky a v místě bydliště z nich vyrobil pervitin, který užil pro vlastní potřebu,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Při domovní prohlídce policisté u 40letého muže zajistili kompletní varnu a loňskou úrodu marihuany uloženou v různých nádobách a obalech. Letošní úrodu již však obviněný sklidit nestihl. Policisté na zahradě u domu zajistili téměř 60 rostlin konopí setého. „V případě uznání viny hrozí 40letému muži trest odnětí svobody až na dobu 10 let,“ dodala mluvčí.

Zdroj: PČR, autor: HP, foto: ilustrační – web

odpověďí k

 1. Ahoj napsal:

  Místní drogová scéna existuje v amatérské rovině, chybí zde pevné a tvrdé vedení, organizace a řád. Pro fízly tak není problém někde mezi konzumací koblih a fotbalem zlikvidovat nějakého chudáka a zajistit si vánoční prémii.

 2. Petr napsal:

  Huliči nebo-li vyhulenci a ti druzí zase smažky nicméně fetky jsou to stejně ne ? sorry jako 😉

 3. Michal Kalaš napsal:

  Souhlasím…
  A pane Tony aspoň mějte odvahu psát pod svým vlastním jménem…..

 4. Tony napsal:

  To jde videt pane Keprt, stejne tak jako ne vsichni ovladaji cesky jazyk, ze, vy kristalicka sracko ??? :-)))))))))

 5. Tomas Keprt napsal:

  Ten titulek je hodne mimo. Clovek si vozil leky na vyrobu pervitinu, dalsi z rady smazek na Jesenicku, ale titulek rika „Muž z České Vsi letošní úrodu „hulení“ sklízet nebude“, cili o pervitinu v titulku ani zminka, nedelejte z konzumentu konopi fetaky, vazena redakce Jesenickych novin, dekuji. Ne vsichni, kteri si ubali brko se zabyvaji nejakou bilou kristalickou srackou.

  • Adam napsal:

   Já měl za to, že feťák je prostě feťák?! Ať je to tráva, pervitin nebo kokain. Takže teď už vím, že vy huliči jste něco víc! Díky 😁.
   Dejte si napříště v redakci na to pozor! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.