Milena Mikulková: „Ne ruce vzhůru, ale hlavu vzhůru, rodiče!“

Stává se čas od času i vám, že si kladete otázku, jak se jako rodič v dané situaci zachovat? Možná jste už také kroutili nevěřícně hlavou, čeho je vaše dítě schopné. Anebo jste se ocitli v slepé uličce a nevěděli kudy kam. Neděste se – toto zažívá, 99% rodičů, těch, kteří si dovolí být k sobě pravdiví.

Kladete si otázky jak některé situace vyřešit nebo jak svoje dítě zvládnout? Pokud ano, pak pravděpodobně patříte k celé armádě rodičů, kterým výchova jejich dětí není lhostejná. K matkám a otcům, kterým záleží na tom, aby se jejich dětem vedlo dobře.

K titulu knihy Hlavu vzhůru, rodiče! Na výchovu selským rozumem mne inspirovala setkání s mnoha rodiči. Řešili běžné, ale mnohdy i dost závažné situace v rodině.

Dlouhá léta poskytuji vztahové a výchovné poradenství. Setkávám se s dětmi i dospělými, kteří mají odvahu ptát se, hledat řešení a s odhodláním je realizovat.

Uvedenou knihu jsem psala tady v Jeseníku, v inspirujících Priessnitzových lázních a tak jsem se rozhodla nabídnout krátká setkávání nad tématy výchovy právě v těchto lázních. Jak pro rodiče dětí – dětských pacientů, tak širokou veřejnost, všem, kterým je téma rodiny, dětí a výchovy blízké. Besed se můžete zúčastnit společně s dětmi.

Přijměte prosím mé pozvání na netradiční autorská čtení a cyklus neformálních besed, či společných setkávání, kdy chci podpořit rodiče, mámy i táty v jejich jedinečných rolích. Chci také posílit jejich sebedůvěru, odhodlání a moudrost. Proč? Snad jenom proto, aby se lidem s lidmi žilo dobře.

Projekt Hlavu vzhůru, rodiče! podpořil Olomoucký kraj i Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník.

Těším se na setkání s Vámi. Milena Mikulková

autorka knihy, poradce a kouč

PS: Během září 2017 se připravuje vydání další knihy, tentokrát s názvem Hlavu vzhůru, chlap(c)i! a už teď vás zvu na autorské čtení 24.10.2017

Zdroj: PR